Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak liquid aromával tudok...

Csak liquid aromával tudok e-liquidet készíteni vagy bőven elég az is, ha veszek vanília aromát egy élelmiszer boltban? Mit gondoltok a SMOK mag kit-ről?

Figyelt kérdés

Ha veszek VG-t, PG-t meg étel aromát akkor úgy is működni fog a liquid vagy kötelező speciális liquid aromát használnom? (nikotin nélkül használnám)

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy egy nagy teljesítményű vape-t szeretnék venni (+200w) és a SMOK mag kit-et néztem ki. Van valakinek személyes tapasztalata vele? Esetleg ár-érték arányban tudnátok jobbat ajánlani?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 18. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban hosszú távon jobban jössz ki, ha dohányt veszel és megtöltöd magadnak a cigarettát.

Még 15 éve rácsaptam az e cigire mint tik a szemre. Aztán egy hónap múlva megromlott a liguidom, -nem tudtam, hogy romlandó- és majd meg döglöttem tőle olyan beteg lettem. Az akkor 15000 forintért vásárolt készletem azóta is az üveges szekrényben hever. Nem adom el, és el sem dobom, de soha többé nem veszem a számba.

2017. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj hogy nem dohányzom és nem is szeretnék. Megmondom őszintén a vizipipát szeretem, de sokkal károsabb mint a vape szóval befektetnék egy vape-be csak a fenti kérdésekkel nem vagyok tisztában!:) A liquidet te keverted?
2017. dec. 18. 19:19
 3/7 Zedricht válasza:
Személy szerint nem nagyon értem minek 200w. Ha rta/rba tankot veszel (amit magadnak tekersz) 40w is odabasz.
2017. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 szaktársamnak is van és azt javasolták 200w felettit vegyek.
2017. dec. 18. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es : 2003-ban találták fel, 2005-ben már lehetett vásárolni, de 15 éve nem vehettél ;)

Minden romlandó, de ha nem a tűző napon hagytad, akkor 1 hónap alatt nem romlik meg a liquid.

Ha a vaper magának keveri a liquidet akkor sokkal olcsóbban jön ki, mint a büdös töltött cigi.


De hogy válaszoljak is

Az ételaromákban van cukor és színezék, és egyéb olyan anyagok amik nem annyira jók, viszont egy jobb minőségű aroma se kerül horror összegbe, igaz nem 50ft ;)

Ha veszel egy komoly szettet akkor + pár 1000ft-on már ne spóroljon.


A "kollégák" azt is mondták hogy a 2 akkis modokhoz kell külső töltő? Erős 18650-es akksik, kizárólag párosítva. Pl Sony VTC6.

200W feletti modok nekem se a barátaim, bár van, ha megőrülnék egy délutáni extrém gőzölésért, ami 1-2 havonta egyszer van :D

Ha spórolni akarsz, akkor olyan tankot keress amihez van RBA, mert ahogy előttem is írták, kevesebb erővel ugyanannyi gőzt tudsz csinálni (30-50W bőven elég) Mellette nem fogyaszt a mod annyit, mint 80watton. Ja és a felújítás kb 2 porlasztó árából megvan 1 évre.

Ízben minimálisan gyengébb, de azt kompenzálni tudod +0.5-2% aromával, ahogy neked tetszik.


Az egyből tüdős tankok általában 20-80watt között dolgoznak, ami sok mindentől függ, de ha veszel magadnak modot, olyat válassz, amivel a tank vidáman tud működni, ne kelljen erőlködnie. Értem ez alatt hogy egy 50wattos modot ha 40 wattot hajtasz, hamar elfárad, viszont egy 150 wattos 40-70watton se erölködik.

2017. dec. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


SMOK mag jelenleg csak előrendelhető a legtöbb helyen.

TFV 8-at eddig többen dicsérték mint a 12-est.


Én személy szerint sok cégben csalódtam modok terén, pl Smok, Joyetech, Wismec.

Olyat keress amiben van chip, pl DNA, persze az se garancia semmire de megbízhatóbb.

Van Asmodus minikin 2 -m, jó, csak az akkufedéllel nem vagyok kibékülve. A Sigelei Fuchai duo (2/3) 100X jobb, minden féle védelemmel el van látva, és az akku hátlapja is megbízhatóan van illesztve.

Kangertech sok újat dob piacra mostanság.

Szerintem ne szettet vegyél, mert ahhoz mostanság nincs RBA fej, ami nekem elengedhetetlen ;)


Amiket leírtam csak az én véleményem, tapasztalatom ;)

2017. dec. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A bekevert liquid, ha jól van tárolva simán kibír egy évet.


Egyébként felesleges 200w+-os modot venni, mert nem lehet kihasználni. Nem igazán van olyan tekerék, ami bírná ezt a nagy teljesítményt, szóval ha feltekered 200w-ra, akkor bírná 3-4-5 slukkig, utána tekerhetnéd újra.

Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, az sem baj, mert legalább sokáig bírják egy jó kis 18650-el (érdemes a csoki LG-t venni minimum), viszont MINDENKÉPP vegyél egy külső akkutöltőt, mert tönkrevágja a modot, ha azon keresztül töltöd.

Ilyenekkel, hogy vanília aroma meg társaival ne kísérletezz szerintem, 1000-1300 forint körül van 10ml aroma, ebből ki tudsz hozni 125ml liquidet kb, az elég pár hétig, ha alacsonyabb teljesítményen szívod.

Azzal is sokat tudsz spórolni, ha RBA fej van a tankban, mert egy felújítás belekerül kb 100 forintba (nagyon durván számolva), míg egy mezei porlasztó kb 1000 forint.

2017. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!