Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigarettát érdemesebb...

Melyik cigarettát érdemesebb kipróbálni?

Figyelt kérdés

Pirossal érdemes próbálkozni (úgyértem rögtön. Vagy Fehér után például :-) )? Sokkal erősebb íze van?


Multifiltert, Marlboro-t, vagy Sopianaet?



2017. dec. 25. 23:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Zárójel: a hegyi beszédet is szívesen veszem de nyílván nem az a célpont.
2017. dec. 25. 23:05
 2/11 A kérdező kommentje:
A titok az is, hogy valahogy inkább barna szűrőst akarok, de nem a lehető legerősebbet, vagy talán. Ezekben van gyengébb is?
2017. dec. 25. 23:22
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Egyiket sem. 20 éve dohányzom, rohadtul le kellene szoknom, de még nem sikerült. :(

A legegyszerűbb, ha nem szoksz rá. Amúgy tökmindegy, mind ugyanolyan káros.

2017. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

hát én Barna Sophival kezdtem, aztán átáltam Kék Sophiera, aztán Kék Multira, aztán 6 évig Piros Multit szívtam, majd már nem bírtam, olyan erős volt, jött a Mentolos Multi, az meg marta a torkom, vissza Kék Multira, aztán 6 évig semmit se szívtam, most alkalmadtán Malboro Touchot szívok.

Mindegyik szar, így visszagondolva, de a piros nagyon erős, nem is tudom, hogy bírtam évekig szívni, meg már Multinak nincs az a jó íze, Malbi tetszett most, de már azt is kezdem rossznak érezni

2017. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)


A Malbi Gold is olyan erős amúgy mint a piros? Mert banra szűrős.

2017. dec. 25. 23:40
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha még semmilyet nem próbáltál akkor egyikkel sem, amúgy meg nem csak erősségben, ízben is különbség van, kinek melyik jön be.
2017. dec. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Az arany Marlboro kicsit gyengébb, mint a piros, szerintem a piros jobb. A Goldot mindenki agyonsztárolja, sztem meg elég kaparós rossz íze van. De te próbáld ki mindkettőt, aztán meglátod.:)
2017. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok. Kezdésnek akkor inkább a Silvert abba csak 0.3 mg nikotin van.Kicsit gyenge, de egész jó ízű,az arany meg a piros lehet nagyon megütne.:D (de inkább ne szokj rá, mert a függő mindig függő marad)
2017. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdemes.

Boldog Karácsonyt!

2017. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad? Mi lett, rászoktál azóta?
2021. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!