Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Istick tc 60w-ról mi a tapaszt...

Istick tc 60w-ról mi a tapasztalat? Hogyan éri meg megvenni? Esetleg egy jó link?

Figyelt kérdés
Ezt nézegettem. De nem tudom, hogy érné meg jobban és ha külön veszem milyen patront vagy kazánt vegyek hozzá. Bocsi, de nem értek hozzá. Valaki aki jártas benne segítene? Köszönöm!

2017. dec. 26. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem 50w-os készülékem volt (saját akkus) kangertech subtankkal. Nagyon szerettem, jól tette a dolgát.

A 60w-oshoz kell viszont egy jó akku is.

Szerintem egy eleaf gs2, elaf melo3, eleaf ijust 2, kangertech subtank, kangertech toptank, aspire nautilus2, dvarw e, dvarw k tank, joyetech cubis pro, aspie k3 tank jó rá. Attól függ mi a lényeg: jó íz, vagy nagyobb gőz. Illetve hogyan akarod használni? Szájból tüdő vagy simán tüdőre? Ezek a tankok mind az előbbibe tartoznak, de a 60w-os készülékre nem nagyon lehet komolyabbat rátenni.

Én kangertech toptankot, melo3-at vagy dvarw tankot vennék rá.

2017. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!