Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigiszagot hogy lehet eltűntet...

Cigiszagot hogy lehet eltűntetni ruhából?

Figyelt kérdés
A ne cigizz válaszokat inkább le se írd...
2010. jún. 3. 17:17
1 2
 11/14 anonim válasza:
84%
MI EZ A SOK B*ZI?? Had cigizzen ha akar...-.-"majd rájön hogy nem tesz jót neki...előbb utóbb úgyis lerakja... ő döntése. Az meg, "hogyha elég nagy vagy cigizni,elég nagy vagy ahhoz is h vállald a felelősséget a szüleid előtt" duma nagyon nem igaz. Nem tudom hogy miért mondjátok ezt... Ha elmondja a szüleinek vagy megbüntetik, vagy azt mondják h csináld, de ne lássam meg a kezedben! Rengeteg fiatalkorú dohányzik, úgy hogy a szüleik pontosan tudják, mégis rejtegetik a dolgot, mert félnek a következményektől. Én sem magamtól vettem a kezembe a cigit. A lényeg az, hogy ha akar, cigizzen, majd abba hagyja. Ha meg nem, az az ő dolga. A kérdésre válaszoljatok már ne kritizáljátok!!!! Amúgy a én is csak annyit tudok mondani, hogy buli után ne törődj vele annyira, dobd a szennyesbe a ruháidat, ha meg a hétköznapokról van szó, akkor ne gyújts rá közvetlenül azelőtt mielőtt hazaérsz. Előtte 1-2 órával, oké, mert addigra már nem lesz olyan intenzív a szaga, aztán rágó, parfüm vagy dezodor, vagy ha nincs nálad, akkor egyél vagy igyál valamit. Ha hazaértél menj el gyorsan kezet mosni, és öltözz át.:) Ennyi.
2010. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

Ó te jó ég, eszembe juttattad a kamaszkoromat! :D

Nem hiszed el, de én még bulizni is váltás ruhával jártam. Szorosan becsomagolva két nejlonba, egy zsebkendőre parfümöt fújtam és mellétettem. Ha jól be van csomagolva, nem veszi át a cigiszagot, akármilyen füstös helyen jártál is. Aztán, amikor vége lett a bulinak, irány a mosdó, átöltöztem és jószagúan libegtem haza. Az egyetlen probléma télen van, mert akkor a kabátod is füstszagú lesz... abból meg ugye nehezen lehet kettőt vinni. :) De ha viszel magaddal még egy nejlonszatyrot és belezsúfolod, alig lehet majd érezni. A haj meg a bőr az nehezebb. Kézre fertőtlenítő kendő, bármelyik drogériában lehet kapi. A hajadat, ha hosszú, szorosan fogd össze és mielőtt hazaérnél, arra is fújhatsz parfümöt. Száj: rágó. :))

Tudom, hogy irtó bonyolult, de 9 évig (16-25) cigiztem úgy, hogy a szüleim nem tudták. :D

2010. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha lehányod , nagy a valószínűsége, hogy nem a cigiszagot fogják érezni.
2010. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2013. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!