Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen ez a "vape" vagy...

Milyen ez a "vape" vagy elektromos cigi?

Figyelt kérdés

Nem dohányzom.Nem is szeretnék.De tetszik a füstölés meg minden :D

Olvastam hogy vannak nikoton mentes ízesített változatok.

Valóban nem káros ?

Milyet érdemes venni ?



2018. jan. 11. 21:38
 1/5 anonim válasza:
35%

Helló, én személy szerint nem tanácsolom, hogy csak a Gőzölés miatt kezdd el, ugyanis a likvidben egyik alkotója a PG,a másik meg a VG. Tudni illik mind a kettő alkohol. Feleslegesen ne "szennyezd" ilyesmivel magad.

Egyébként létezik nikotin mentes lötyi is, de annak az alkotója ugyan úgy a PG és VG.

Én azért álltam át E-Cigire, mert így sokkal könnyebb letenni a cigit.

Remélem tudtam valamennyit segíteni további szép napot.

2018. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi értelme hogy átáltál e cigire ha ugyanolyan káros ezek szerint ?
2018. jan. 12. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs benne kátrány.
2018. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek!
2018. jan. 13. 16:07
 5/5 anonim válasza:

Alkohol az liquidben. Ez igen. :D

Vannak nikotin mentes liquidek, javaslom hogy így használd, ha nekikezdesz. Máskülönben nagyon rákaphatsz. Káros, de nem olyan mértékben mint a cigaretta. Az 95%-al károsabb. Szóval az elektromos cigarettából sem friss hegyi levegő jön. Nagyjából egy éve használok elektromos cigarettát, azóta nagyon ritkán dohányzom.

Pozitív tapasztalataim: Leginkább az, hogy nem kívánom a cigarettát. Továbbá nem fulladok meg ha egy meredekebb emelkedőre kerékpározom, vagy szimplán csak futok. Állandó jó illat van itthon és a munkahelyemen (ezt nem csak én mondom).

Negatív tapasztalatok: kiszáradnak az ajkaim, illetve ha olyan sokat vape-elek, hogy szinte tejköd van, akkor a szemeim is szárazak lesznek.

Egyébként YouTube-on millióegy videót találsz erről, elég ha beírod az "elektromos cigaretta" kulcsszavakat.

2018. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!