Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipa Szén "kilövése"....

Vizipipa Szén "kilövése". Bővebben lent. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Lehet h nem ebben a témakörben kellene ezt a kérdést feltennem, de nem tudok jobbat.

Az lenne a probléma h többször is előfordult már, h a pipa szén gyujtása közben a szénből szikrázva kirepül 1 darab. 1 naon kicsi kis darabka, de égettem már ki igy a szőnyeget és a padlót... Mi a franc az oka ennek? Teljesen megőrit.

Talán heves reakció miatt a begyulladás közben?


2010. jún. 6. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Használj hőtartó sipkát..
2010. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még tartom a csipeszben és gyujtom vmivel, eccerüen lerobban róla 1 darab. Miközben ég körbe rajta az anyag, amitől beég.
2010. jún. 6. 11:22
 3/9 anonim válasza:
a legtöbb vizipipa szén öngyulladó szén, ezért amikor tűzzel hevíted el kezd szikrázni.. olyat még nem láttam, hogy kippattana belőle egy darab , esetleg használj más fajta szenet, vagy pedig lassan kis lángon gyújtsad be
2010. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szikra, igen.. mivel öngyulladós.. -.-'

gyújtsd be csap fölött, a fürdőben. ne a szobában.. :DD

2010. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Előfordult már Three kingsel, belga szén szinte mindel. Lehet h talán a láng a problem. kevesebb láng kellene amikor elkezd körbe égni. Nem tudom. =/
2010. jún. 6. 11:33
 6/9 A kérdező kommentje:
am.. Ez a csap fölötti dolog nem is rossz ötlet =)
2010. jún. 6. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
hát nekem egyértelmű volt mindig is, hogy ne a szobában gyújtsam be.. ezért nem írtam ezt elsőre :D
2010. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nyilvánvalóan az öngyulladós szét átka de ha már öngyulladós akkor elég ha csak meggyújtod utána úgyis beindul tedd gyorsan a helyére és zárd rá a hősapkát ha van olyan
2010. jún. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem olyan gáz... minden szén olyan, hogy szikrázik... én majdnem mindennap gyújtok szenet ( :) ) és mindig megégetem vele a kezem amikor ráesik a kis (szikra) a kezemre... egyébként célszerű csap/kád felett csinálni esetleg asztal ahol nincs terítő... én mindig csap felett csinálom, nehogy valamiben kár keletkezzen. utánna mikor begyúlladt és látod, hogy kicsit be szürkült a szén, rádobhatod és tökéletes lesz :)
2010. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!