Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki erősen dohányzott és...

Aki erősen dohányzott és tüdőrákot kapott azt tényleg nem szabad sajnálni?

Figyelt kérdés

Egyik kollégám nagyon sokat cigizett és pont előrehaladott tüdőrákot diagnosztizáltak nála.

Egy hAverom azt mondta erre hogy nem szabad sajnálni, ő választotta. Kismillió hirdetés képek cigis dobozon stb.mind mind ezt mondták hogy a ráknak igen nagy az esélye ha cigizel


2018. jan. 29. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szabad sajnálni.
2018. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy te sajnálod-e, vagy sem. A kérdés az, hogy az orvos megtesz-e érte mindent, a hipokratészi esküjének megfelelően...
2018. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Látszik hogy orvosok is leszarják, lehet a cigi miatt?
2018. jan. 29. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit tehetnének ilyen esetben? Az orvosok tehetetlenek ilyesmivel szemben, különösen a tüdőrákkal szemben.
2018. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De igen, szabad sajnálni.
2018. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előrehaladott tüdőrákkal az orvos sem tud sokmindent kezdeni.

Haverodat kérdezd meg: ha anyjáról lenne szó, őt sem sajnálná/sajnáltatná?

2018. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy, hogy dohányzott-e vagy sem. Nekem a volt főnököm férjének volt tüdőrákja, pedig nem dohányzott. Alig 2 év alatt elvitte.


Egy másik kollégám meg napi 1 doboz cigit szív, mellette iszik is és nemrég derült ki nála egy garat tumor. Az ő anyukája szintén hasonló életmódot folytatott, neki kétoldali emlőtumora volt, meg még talán volt egy másik is. Egy másik kollégám édesapja meg pajzsmirigy rákos.


Én azt mondanám erre, hogy ha úgy gondolod akkor ne sajnáld, merthogy megérdemelte, de ettől semmi nem fog változni. Ugyan akkora az esély arra, hogy valaki relatív egészségesen él, lesz valami baja.


Ha úgy vesszük aki sportol és szedi a sok sz*rt, az se egészséges, mert a sok fehérje tönkreteszi a vesét, az egyéb gyúrós étrendkiegészítők meg a májat.

2018. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lemaradt:

a haverodat sem szabad sajnálni, ha fut, hogy elérje a járgányt, közben lábát töri.

Az idióta! - miért nem indult korábban?

2018. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!