Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cherry vanilla dohány?

Cherry vanilla dohány?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm világ életében Primus cherry vanillát szívott , ugye betiltották az ízesített dohányokat, ahogyan a pattintós hüvelyt is, de azt még lehet rendelni, azt szeretném kérdezni van e valami dohány ami elvétve van még? Primus pipa dohányban van Cherry Vanilla,de az töltésre szörnyű.

2018. jan. 30. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel betiltották már,ezért nincs sehol.Nem árulhatnak a trafikok aromás cigarettadohányt,tavaly május óta.

Ha maradt is valamelyikben,azt már rég' eladták pult alól.

Csak a pipadohány maradt,mint alternatíva.

Keverje össze az ismerősöd az aromás pipadohányt,sima cig.dohánnyal.Talán könnyebben boldogul vele.

2018. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolt rá, még nem próbálta, ukrajnában nincs ilyesmi dohány?
2018. jan. 31. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,ott még nem jártam.:)
2018. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pipadohány és cigidohány keverése nem jó ötlet, már próbáltam. Nem égett megfelelően.

Burzsoá megoldás, de ha van még Black Djarum, akkor az egy kellemes aromájú alternatíva.

Esetleg vízipipa dohányt lehet még megpróbálni, csak előtte jól ki kell szárítani.

2018. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!