Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » SOS hogyan lehet megkülönbözte...

SOS hogyan lehet megkülönböztetni a füvet a dohánytól?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el dohányozni,[22F] és attól félek, hogy egyszer, vagy pont most olyan cigit vettem, ami nem dohánnyal van töltve, hanem fűvel. Ugyanis kicsivel olcsóbb forrást ajánlott az ismerősöm ami természetesen sajnos nem megbízható számomra. olyan más ez a cigi, nem mint a hivatalos dohány boltban. Vagy csak nedves és ezért érzem másnak? Honnan tudhatom, hogy fűvel van töltve a cigim, és nem dohánnyal? Félek, segítsetek!

2018. jan. 31. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég jellegzetes illata van a fűnek, rögtön megéreznéd szagról hogy nem tiszta dohányt vettél.
2018. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az valamivel drágább lenne :D
2018. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálatok sohasem gyújtották fel a hegyet?Na kb olyan illata lehet.
2018. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sok olyan hírt hallok, hogy képesek a dillerek csak azért odaadni neked, hogy rászokj, és utána mindig nála vásárolj. Nem dillernél vettem, csak nem bízom benne túlzottan, mert nem ismerem. Nagyon szépen köszönöm a választ!
2018. jan. 31. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan dílered aki kóstolót ad szólj már nekem is... Az a kis gyerekeknèl van ès nem is a fűnèl hanem a por alakú drogokat keverik bele a cukorba vagy ètelbe, azèrt a kettő nem ugyan az. Esetleg tèvedèsből adhatna azt ha füvezik de sztem hamar èszre vette volna hogy eltűnt egy spangli.

Ha az is lett volna vannak jellegzetessègei, ilyen az illata vagy a vörös szem ès a nagyobb ètvágy/szomjúság èrzet.

2018. febr. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Füvet nem fognak neked adni a dohánytól olcsóbban
2018. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. febr. 3. 09:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy rászokj :D egy jointtól

Nekem 6 hónap alatt nem sikerült ráállnom, szal :D


Szerintem amúgy szimplán ukrán cigit kaptál, s azért más, mert bepált áthozatalkor. Fater is olyat vett régen s még a szaga is rossz volt

2018. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Imádom a gyakorit! Szép napot =)
2018. febr. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!