Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotinmérgezésem van?

Nikotinmérgezésem van?

Figyelt kérdés

Alapból csak ritkán szoktam cigit a számhoz emelni(értsd. havi, 2havi 1x), viszont tegnap eléggé stresszes hangulatban voltam ezért sorozatban 4 szál mentolos marlboro-t(gyengébbiket)elszívtam.

Utána olvastam a tüneteknek és az izzadáson kívül minden stimmel(ugysnis inkább hidegrázásom van/volt).


Hogy tudom ezt kezelni, hogy hamar rendbejöjjek?



2018. febr. 5. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ennyitől nem lesz nikotin mérgezésed. Ne olvasgass neten tüneteket mert az 5 ből 12 tünet jelentkezni fog. Pihenj le igyál vízet és nézz egy filmet ami eltereli a figyelmed. Ha nem javulsz inkább holnap menj el dokihoz majd ő diagnosztizál és ad rá valamit ha kell. (Én a tüdőembóliáig olvastam a tüneteimet azóta feleslegesen tök para vagyok egy mandulagyulladás miatt)
2018. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Hamarosan el fog múlni.
2018. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tudni akarod milyen az a nikotin mérgezés egyél egy niquitines cukorkát és gyújts rá utána. Nem csak a hideg fog rázni rohadt rosszul leszel és úgy fogsz okádni mint még addig soha
2018. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki ne próbáld amit írt az utolsó de igaza van! A kollégám amikor nikotinmérgezést kapott baromi szarul nézett ki...fal fehér volt sugárba okádott és annyira remegett hogy a lábán nem tudott megállni...de ő 3 napig éjjel nappal baromi sokat szívott ( 3 napot dolgozott egy húzamba)
2018. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!