Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigitől fulladok? Abba kellene...

Cigitől fulladok? Abba kellene hagynom?

Figyelt kérdés

18éves vagyok,és 16évesen szoktam rá a cigire!

De pár hónapja észre vettem,hogy fulladok a cigitől!!

Erős dohányos vagyok sajnos ! kb. 5-10percenként gyújtok rá,és a legerősebb cigit szívom! baj lehet a tüdőmmel?


2010. jún. 8. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerinted?


Szerintem azért fulladsz, mert a tüdőd még túl jó állapotban van, és sok neki az oxigén...


Komolyan, ha nem lenne a gyakorikérdések, ki kéne találni! :)

2010. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem ártana abbahagyni. Okos gyerek vagy...
2010. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ááá, neeeem, nehogy abbahagyd! A dohányzás direkt jót tesz. Csak az orvosok és a fitneszedzők világméretű összeesküvése folytán terjedt el, hogy tüdőrákot, impotenciát, miegyebet okoz. Tényleg. :)
2010. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, attól lehet, és abba kellene hagynod. Még most, amíg ilyen fiatal vagy, könnyebben abba tudod hagyni, mint mondjuk 30 évesen, úgyhogy szerintem ne várakozz vele. Segítségképpen vehetsz nikotinos tapaszt vagy rágót (vagy mindkettőt), úgy valamivel könnyebb lesz. Ha leszoksz, utána hamar regenerálódik majd a tüdőd, mivel még fiatal.

Ettől függetlenül én a helyedben elmennék azért orvoshoz is, mert lehet a háttérben allergia, vagy kezdődő asztma is. De a cigiről mindenképp szokj le sürgősen.

2010. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fenét! A levegő miatt fulladsz a cigitől! Hagyd abba a lélegzést, hidd el, jobb lesz. Ha már úgysem használod az eszed.
2010. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
54%
rá se kellett volna szoknod... idióta!
2010. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát nagyon le kéne szokni...Ha már most fulladsz akkor gondolj bele hogy mi lesz pár év múlva ha nem szoksz le...
2010. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hagyd abba, nekem két rokonom halt meg már cigi miatt:(

Erőt és kitartást hozzá!

2010. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos válaszokat(kivételek vannak)!!!:)

próbáltam leszokni,de nem ment :/

igen idióta vagyok..mert rá szoktam erre a hülyeségre :S

társaság miatt szoktam rá,mert nem akartam ki közösítettnek érezni magam !

2010. jún. 8. 12:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát igen legtöbbször sajnos ez a gond h a társaság rossz,és ezért szoknak rengetegen rá tizenévesen..

De azt ajánlom hogy nézz körbe interneten,vannak jó oldalak ahol segítenek leszokni,és tanácsokat adnak

és addig keress vmilyen tevékenységet egy ideig a cigizés helyettt,amiután leszoktál ,pl rágózás több ismerősömnek is bejött

sok sikert:)

2010. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!