Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Legerősebb cigi (k)? Árat...

Legerősebb cigi (k)? Árat (árakat) is mondjatok légyszi.

Figyelt kérdés
Na szóval kb. Egy doboz cigit szívtam el pár nap alatt(najó még több is ez,pl.:ha haver adott egyet...) tehát amatőrnek mondanám magam,maximum.4-5 fogy naponta,de szinte semmit nem érzek :/. Kék Multit szívtam,ezek szerint ez gyenge nekem. Írnátok erős cigiket? Lehet olyan is,ami nem bivalyerős,de akár jöhetnek a keményebbek is :Dszívesen olvasnám a tapasztalatokat :)

#cigaretta #kék multi #Legerősebb cigi
2018. febr. 26. 19:36
 1/9 A kérdező kommentje:
JA! Azt elfelejtettem,hogy szívás után szinte egyből elmúlik a hatása,addig tart csak.
2018. febr. 26. 19:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát tényleg amatőr vagy, ha nem tudod mit jelent a szín jelölés..vegyél piros marlbit vagy piros multit vagy bármit amiből van piros. de szerintem addig állj le amíg teheted. Ha erősebb cigit szívsz majd és megérzed a hatását esetleg megszédülsz, egy idő után ahhoz is hozzászoksz majd, és azt az érzést keresed majd minden szálban de hiába. És nem tudsz majd leszokni. 1100-1200 körül vannak átlagosan a doboz cigik
2018. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ha erőset szívsz sem lesz elég egy idő után.
2018. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és hogy segítenétek! De nem kell aggódni,nem tudom miért de játékon kívül másra nem tudok rá fügni :D
2018. febr. 26. 19:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Bár erre majd kíváncsi leszek... De majd meglátjuk :)
2018. febr. 26. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem, mindenki azt hiszi először, én is, te is, hogy ő erősebb ennél, nem tud rászokni. Ez nem akarat kérdése, ez egy kémiai folyamat az agyban, nem tehetsz ellen semmit. kicseszett rossz érzés állandóan a cigire gondolni, amíg nem gyújtasz rá, és ezért nem kárpótol a remek dohányíz meg a nikotin okozta fless sem. :(
2018. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bár nem ismerlek,de megígérem,hogy ha egy szál után is vágynék rá kidobom a tóba :D
2018. febr. 26. 20:54
 8/9 Mádár0218 ***** válasza:
Én Djarum Blacker vagy Djarum superiort szívtam szivarka, nekem nem volt erős de amúgy az másfél évig cigiztem és utána ugy döntöttem hogy offolom és már fél éve nem gyújtottam rá :)
2018. febr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mádár0218 ***** válasza:

És minden agyban dől el simán le lehet tenni, csak mindig van aki gyenge hozzá.


Mondjuk azt, hogy érdekes ember vagyok de a lényeg, hogy nem is hiányzik :)

2018. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!