Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig birja egy e-cigi 1...

Meddig birja egy e-cigi 1 feltöltéssel?

Figyelt kérdés

1500mAh-es meddig birja egy toltessel? Vagy a 2300mAh-es?

Joyetech eGo AIO D22 XL vaaagy a sima Joyetech ego aio? Nem minden napos hasznalatra, csak bulikra de azok kb 1,5-2naposak....



2018. márc. 3. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy meddig bírja, az használattól függ. Intenzív használat mellett a nagyobb akksit is le lehet meríteni 1 nap alatt minden gond nélkül ;)
2018. márc. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1500mah napi kb. 1 órás folyamatos használattal simán lemeríthető. Ezeknek a tankja kb. 2ml-es. Én úgy számoltam anno, hogy 2x2 ml liquidet füstöltem el egy feltöltéssel. Szerintem érdemesebb egy 3000mah-s akksis eleaf nexgent vagy ijust-ot venni, de az sem bírja 2 napig intenzív használatnál. Akkor inkább cserélhető akkus készülék, zsebben ott lehet a pótakku, egy mozdulattal cserélhető, nem kell töltögetni. Az már kibírja vidáman 2-3 napig is.
2018. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!