Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kínai oldalakról nagy értékü...

Kínai oldalakról nagy értékü rendelésnél mit kell tudni? Vám hogy van? Gearbestről szeretnék e cigit.

Figyelt kérdés
Oké, 4 hét kiszállítási idő, túlélem és inkább mint hogy kétszer olyan drágán megvegyem közeli boltból. Arra lennék kíváncsi, hogy akkor most hogy is van ez a vám dolog. Olvastam, hogy van egy opció amivel el lehet kerülni azt hogy vámolják. Kb 100 euért szeretnék rendelni egy smok alient plusz hozzá dolgokat és egyáltalán nem mind1 ekkora összegnél hogy megérkezik e vagy sem... Még nem nagyon rendeltem külföldi oldalról és nem nagyon merek 100 eukat random utalgatni... Tudom kicsit kesze kuszán írtam le az egészet de a lényleg: azt szeretném, hogy valaki aki tudja mit beszél, leírja, hogy van e esély rá, hogy a csomag elveszik/átbasznak mint szart a plakáton, milyen esetekben kell vámot fizetni és el lehet e ezt kerülni, van e kockázata ennek és ha igen akkor megéri e vagy inkább dobjak ki rá többet közeli oldalról. Ha valaki válaszol értelmesen nagyon köszönöm és természetesen megy a like...

2018. márc. 4. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod amit keresel.

[link]

2018. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Tehát akkor +27% áfa ha felbontják? Esetleg valakinek van tapasztalata erről?
2018. márc. 4. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már sokszor rendeltem aliexpressről ecigit, eddig szerencsém volt. Bár én max 60-70 euróért. De még nem volt vám
2018. márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2018. márc. 5. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!