Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan beszéljem le barátnőmet...

Hogyan beszéljem le barátnőmet arról hogy vegyen magának vízipipát?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer össze "kaptunk"' ezen a témán, mert én nem engedem neki, hogy vegyen magának vízipipát. Ő 15 éves én pedig 16, nem dohányzunk, de ő szerinte nekem hülye felfogásom van, hogy én mindent meg tiltok neki mert nem akarom meg engedni neki hogy csináltathasson magának fültágítót meg tetoválást meg piercinget meg ne vehessen vízipipát. Tudom minden fiatalnak van ilyen rögeszméje, mert nekem is van csak más téren, de azok nem károsak. Gondolom biztos fogok kapni olyan hozzászólást hogy nem annyira káros a vízipipa meg stb... de attól függetlenül zavar ez a tény h 200x el mondtam neki erről a véleményem, meg tudja is hogy mik a hatásai de ennek ellenére csinálni akarja. A szülei dohányoznak szóval onnan nem nagyon tudok mit tenni ez ellen, de úgy néz ki hogy a fejem tetejére állhatok akkor is meg veszi :S

Normális válaszokat kérnék.

Köszönöm.

16/F


2010. jún. 9. 21:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet, hogy csak ideiglenes hóbort ez nála. Öcsém is vett magának zsebpénzéből (meg vaterás eladásokból), aztán eleinte gyakran használta, most meg alig szedi elő, kezdeti lelkesedés, de aztán nem bírta sokáig. :-)
2010. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem is ezt mondta barátnőm, hogy nem élete végig fogja szívni, de akkor is zavar :S
2010. jún. 9. 21:54
 3/11 anonim válasza:
Szerintem hagyd rá, öcsém is makacs volt, megvette, szívta, aztán most már csak alkalmanként, majd nála is ki fog alakulni.
2010. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért félted ennyire? Nem lesz semmi baja, ha néha pipázik. (persze ha nem fűvel tömi tele:)
2010. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, van bennem egy ilyen távolság tartás az ilyen dolgokkal szemben mint a vízipipa is, tudom hogy nem fűvel lesz tele tömve de akkor is, nem szeretem ha ilyenekkel "szórakozik"
2010. jún. 10. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont ez az ki vagy az anyja? Ha meg már 200x elmondtad miből gondolod h a 201-edikre majd letesz róla? Világos h tesz a véleményedre.
2010. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
adja az ég, hogy ne legyen ilyen barátnőm, akinek ha nem tetszik valami azt én sem csinálhatom.
2010. jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó oké, más szemszögből nézve én senki vagyok így neki, de miért pont ilyennel kell tölteni ez idejét?
2010. jún. 11. 06:39
 9/11 anonim ***** válasza:

A mi privát vitánkat miért kell ide kiírni?!

Megveszem ha érdekel ha nem.

nem tilthatod meg nekem.

2010. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még mindig inkább vízipipázzon, mintsem hogy cigizzen.
2010. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!