Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi tekerés : hogy kell jól...

Cigi tekerés : hogy kell jól be/le hajtani?

Figyelt kérdés
Mikor a papírban a dohány és a szűrő akkor hogyan hajtasam be , hogy olyan jó henger alakú legyen ? Általába sikerül de elég gyatrán , van valami jó technikája valakinek ?
2010. jún. 10. 19:44
 1/8 anonim válasza:
90%
gyakorlás:)
2010. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%

na akkor ide figyelj he!

ha tönkre akarod tenni a tüdődet fiatalon akkor csak rajta...

2010. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt leírni érdekes lesz, megprobálom.:

Szóval jó henger alakúra "gyúrod" a dohányt, és mikor beletetted a szűrőt még egyszer megsodorgatod. MAjd párhuzambaá llítod a papír két végét, és a hozzád közelebb eső végét tlejesen lehúzod, rá a dohányra. Majd a másik még kilógó felét így ráhajtod és a két végén aciginek megfeszíted a papírt, így nem lesz gyűrött. kicsit rátekered, úgy félig, benyálazod a papírt és én ugy szoktam hogy így fokozatosan lesimogatom a papír ragasztós részét a cigire.

És figyelj a dohány mennyiségére, én mindig azzal rontottam el hogy sokat raktam bele.

2010. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első: Igaz , második : honnan tudod h fiatal vagyok , és nem ez volt a kérdés.Harmadik : köszi igyekszem :)
2010. jún. 10. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
de lehet töltőgépet kapni, azzal nagyon egyszerű. 2000 forint a gép. Én 200 szál cigit megcsináltam 2 és fél óra alatt. Elég volt két hétig.
2010. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
fhuj a töltött cigi undorító...inkább tekert. :D
2010. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Heló a cigi töltő 600 ft a vas nem a gép és a hüvely 200 ft a dohány 600 de én ugy ajánlom h bele teszed a cp be a dohányt szűrőt és elkezded hosszában tekergetni utána ráhajtod és benyálazod azt a részét amin van a ragasztó felület! Egyszerű nem ?: D
2010. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mivel te ugy mond henger alakut akarsz akkor a szürőhoz kevesebb dohanyt kell raknod es a cigi végénél legyen a legtöbb dohany. (Csigával jobb)


Kicsit furán magyaraztam el en is most tekertem epp egy cigit

2018. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!