Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ez mitől volt?

Szerintetek ez mitől volt?

Figyelt kérdés
Elmúlt hét pénteken gondoltuk a barátaimmal,hogy elszívunk egy-egy füves cigit (szóval mindenkinek volt 1). Elkezdtem szívni,es kb. a háromnegyedénél tartottam amikor úgy éreztem magam,mintha az űrben lennék es nem éreztem a lábaim,nem is tudtam annyira menni. Ezután jött a legrosszabb élményem..7 perc múlva rámjött egy olyan érzés mintha egy játékban lennék. Nem tudtam,hogy hol vagyok és egyszer így minden olyan volt (vagyis úgy láttam),hogy így fel repül és elhomályosodik. Nem tudtam,hogy álmodok-e vagy nem. Olyan érzésem is támadt,hogy meg fogok halni es elkezdtem sírni es sikítozni,az asztalra kapaszkodni,mert olyan volt mintha zuhannék és minden puha lenne alattam (még a táskákat sem tudtam megfogni), meg még ki tudja mit csináltam,mert nem emlékszem már úgy rá. De az volt a furcsa,hogy a többiek meg baromi jól érezték magukat es ugyanazt a füves cigit szívtuk.

2018. márc. 25. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Talán nem kéne drogozni, pláne nem olyanoknak, akik még azzal sincsenek tisztában, hogy egy szer másképp hathat a különböző embereknél. Van aki pl már az első száltól rászokik és szépen halad a keményebb dolgok felé, van aki csak kissé bekábul tőle és igen, vagy te is, akinél durvább hallucinációkat okoz.
2018. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján bió (szintetikus kannabionid) volt.

Ne biózz, mert hosszú- vagy rövidtávon kicsinál. Először érzelmileg, mentálisan és ha SZERENCSÉD van, akkor végül biológiailag is megöl.

2018. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem fú, volt, hanem herbal.
2018. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vigasztalhatod magad, hogy a többiek nem igy vagy nem úgy.

Te akkor kinyúlsz majd tőle.

2018. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
LOL ez a iskolatársammal is megtörtént az udvaron elkezdett kapaszkodni a biciklitárolóba és nyáladzott a mentő vitte el :DDD
2019. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amúgy meg elsőnek mindenki bepánikol utána meg rendesen be flashel
2019. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!