Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Allergiás lehetek az ecigire?...

Allergiás lehetek az ecigire? Vagy a nikotin a baj?

Figyelt kérdés
Azért kezdtem el mert elég fiatal vagyok és néha cigiztem... Tudtam, hogy rossz és, hogy nem kéne rászoknom de erős suliba járok, nagyon stresszes és fiatalon eléggé csábító ha a többiek is szívják. Ezért gondoltam egy jobb, nem büdös, olcsóbb és kevésbé káros dolgot szívok... A baj, hogy nagyon sokszor amikor elkezdem szívni és egyedül vagyok egy pánikroham szerű dolog jön rám... A szivem elkezd verni, depressziós leszek, nem tudok koncentrálni, üresnek érzem magam és tehetetlennek... Ez a nikotintól lehet? Vagy allergia? Hallottam arról, hogy a gyomorban gyomorsav termelődik és attól lehetnek hasonló tünetek... A mellékhatások egy 10percen belül elmúlnak. Minden segítséget megköszönök de a "mekkora idióta vagy, hogy fiatalon ilyenre rászoksz és még szarul is vagy tőle" kommentek kérlek kíméljenek... Semmi értelme beírni... Ja és a legfontosabb, hogy CSAK HA EGYEDÜL VAGYOK AKKOR JÖN RÁM... Ez lehet valami lelki probléma?

2018. ápr. 8. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás vagy a nikotinra. Ez mérgezően hat a szervezetedre és ezért a pánik. Nem mindenki bírja a cigarettát. Van akinek semmi baja tőle, és van aki tüdőrákot kap /mint az én ismerősöm/.
2018. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cigitől semmi bajom nem volt... Akkor csak érzékeny vagyok rá és könnyen kapok tüdőrákot?
2018. ápr. 9. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Reagál a szervezeted a méregre. Mint amikor elkezdesz fuldokolni, ha nem kapsz levegőt. Ezen ne csodálkozz. De szívjad csak nyugodtan, ha erős a suli... Sajnálom, hogy szarsz a saját egészségedre.
2018. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!