Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki hogyan szokott rá a dohányz...

Ki hogyan szokott rá a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi

2018. ápr. 22. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen gyújtottam rá először (férfi vagyok). Érdekes módon engem nem a sokat emlegetett mások előtt villogás vitt rá a füstölésre, olyannyira nem, hogy az akkori osztályomban szinte senki nem cigizett, így magamban bagóztam, általában az iskola után a kertünk egy eldugott szegletében (akkoriban napi 1-2 szál elég volt).


Hogy mi vitt mégis rá? Az egésznek a varázsa, a szertartásossága, az, hogy már gyerekként is imádtam a reggeli dohányfüstnek és kávégőznek az elegyét beszippantani, az az életérzés, ami ehhez hozzákötődik, az a kellemesen melankolikus ellazultság stb.


Társaságban csak egyetemistaként kezdtem el rágyújtani, de különösebben soha nem érdekelt, hogy ki mit szólt hozzá.

2018. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!