Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki milyen e-cigit használ?

K.Lac kérdése:

Ki milyen e-cigit használ?

Figyelt kérdés

2 hónapja hagytam abba a dohányzást, azóta csak e-cigit szívok.Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mennyire vált be az e-dohányzás.Nekem most 1 Eleaf Ikon 220 wattos MOD-om van 1 Joyetech Cubis 2 tankkal 0.6 ohmos porlasztóval.Szájból tüdőre szívom egyenlőre, mert 12 mg-os a folyadékom, viszont váltanék majd gyengébb folyadékra, amit lehet egyből tüdőre szívni is.

Ti milyen készüléket használtok, milyen folyadékkal, milyen tankkal / porlasztóval?

Olyan patront keresnék egyenlőre ami szájból tüdőre megy persze a későbbiekben egyszerre tüdőset.Viszont a ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi esetleg tanácsokra kinek mennyire van jó vagy rossz élménye különböző készülékekkel.

Plusz aki úgy keveri a folyadékot melyik márka melyik íze jött be a legjobban. ( nekem sajnos néhány a kukában landolt )



2018. ápr. 27. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2 hete szívom, tök kezdő cuccom van. Vaporesso veco one plus. Kapásból nikotinmentest szívok, nem is hiányzik. Magamnak keverem, mert így 3E ftból megvan a havi löttyöm.

Én flavor west barack és krém+ almás pitét szívok most, nekem mind a 2 nagyon bejött, de én nagyon édes szájú vagyok. 20ml aroma+80ml vg-t kevertem mindkettőből, és 100 csepp édesítőt. ( ahonnan rendeltem, kaptam ajándékba ilyen édesítőt)

2018. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy Rx2/3 Tfv8CB kombót szívok, most éppenséggel 6-os VV heisenberg van benne, de emellett van bekeverve sprite, rágó, dawn, black cherry meg sárkánygyümölcs (ezek hármasok). Nekem a bevált márkák a: VV, BM, Revolute (+high-end), meg Solub-nak néhány íze (fred master leginkább) illetve a TPA.
2018. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szuper.Köszi az eddigi válaszokat.Még annyi esetleg hogy honnan rendeltek?

Én egyenlőre csak innen, de itt nem kapható minden márka.

[link]

2018. ápr. 28. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha cigibe szeretted a mentolosat szerintem itt is próbáld úgy, hogy menthol aroma + valamilyen gyümölcs keverve.

Pl. amit linkeltél oldalt itt lehet kapni (Solub) Méz, Citrom aromát(8%), ez mentollal(2%) keverve citromos strepsils ízű. Nekem nagyon bejött. Viszont, ha nem keverek mentolt a löttybe akkor nekem a nikotimentes olyan semmilyen, egész nap tudnám szívni.

Egyébként rendeltem már többször is erről az oldalról, korrekt végül is.


Egyébként iStick Pico 75W Modot használok, Dvarw-E tankkal. Ez egy nagyon jó tank, Joyetech Ego One CLR porlasztóval használom (felújítható). Könnyű vattázni.


[link] - > innen rendeltem a készüléket

2018. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!