Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok működik egy...

Mit gondoltok működik egy ilyen olcsó ebay-es ecigi?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból rendelnék egy ilyet, nem igazán szoktam dohányozni sem ecigizni csak amikor havonta egyszer rám jön szívok pár slukkot és annyi.

Mit gondoltok működik egy ilyen, vagy rendelt már valaki hasonlót ?

A link: [link]



2018. máj. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Működni működik, de ez csak elveszi a kedvet és csak bajlódnál vele. Ha mégis rendelnél, akkor először szedd szét a töltőjét, mert ezek a kínai vackok képesek robbanni.
2018. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Páromnak ilyet vettem. Neki egy évid bírta úgy, hogy napi 3X szívta. Angliában élet, magát a fejét amibe a folyadék megy be, azt havonta cserélni kellett, de az egy fontos boltan volt ilyen. Egyébként itt nagyon sok embernél látok ugyan ilyet.
2018. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan rosszak ezek. 2014/15-körül volt nagyon népszerű, sokan ilyennel szoktak le a bagóról. Nekem is volt 650mAh-s, 1100mAh-s, 2200mAh-s, Evod, Spinner, CE4/CE5/ProtankII/H2, mindenféle vacak. Persze élmény szempontjából egy bármilyen mod sokkal többet ad, de egy ilyen $4-os kacattól nyilván nem lehet sokat várni.

A minőségi töltő beszerzése viszont valóban erősen ajánlott, mert műszakilag ezek a tömeggyártott kínai cuccok nincsenek a helyzet magaslatán.

2018. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is hogy lehet ilyet mondani hogy a kínai töltők robbannak? Szerinted Magyarországon amiket árulnak honnan szerzik? De rengetegen rendelnek és használnak Ebay-ről ilyesmiket is hiszen ugyanaz és sokkal olcsóbb. Telefon töltőm is onnan van és már hónapok óta ráadásul állandóan be van dugva mégsem robban fel meg nem is lehet olvasni ilyen tapasztalatokat szerencsére.


Kedves Kérdező! E-cigiből ugyanilyenem van,mint amit a linken látok,csak ez itthon lett véve tavalyelőtt 17.000-ért. Ajándékba kaptam de akkor ezek szerint jól lehúzták aki vette. Illetve ha az Ebay-es ennek utánzata lenne akkor is megszólalásig hasonlít.😊

2018. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!