Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sarga multi dohany milyen eros?

Sarga multi dohany milyen eros?

Figyelt kérdés
Vettem kek multi dohanyt es huvelyt de kicsit erosnek erzem, ha kipronalnam akel huvellyel a sarga dohanyt akkor milyen hatast ernek el? (Dobozosbol arany marbit vagy kek multit szoktam venni)
2018. máj. 6. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet, mivel a kék és a sárga multi dohány mindketten elképesztően gyengék
2018. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor milyen dohányt lenne érdemes venni, aminek nincs okádék utóíze? Ennek speciel nincs de kicsit erősnek érzem, próbáltam már ezeket: Kék Winston, Arany marbi, Kék sophie, kék Pallmall, Kék Rotthmans, Kék Philip Morris. Ezek közül a Winston, Marbi és a Philip Moris volt tűrhető úgy ahogy.
2018. máj. 7. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az utóízt nézzük akkor a sárga multi az tökéletes szerintem, egyik ismerősöm már közel két éve azzal tölt minden nap. Ezen kívül még az ezüst Bensont tudom még ajánlani, az körübelül olyan erős, mint az arany marlboro. Sokszor egyébként a hüvelytől is függ, hogy milyen íze lesz.
2018. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És szerinted melyik a legjobb hüvely, aminél a dobozoshoz hasonló hatást érhetnék el? Próbáltam már az arany marci hüvelyt, kék philip morris, arany club, szürke primus, kék camel, kék multi, west, sárga pallmall. ezek közül amikkel nem volt bajom az a kék multi, arany marci, kék philip morris de ezek sem az igaziak..:\
2018. máj. 10. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!