Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az ecigimbe vennek liquidet....

Az ecigimbe vennek liquidet. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Néztem a PG30 VG70 UGYE ANNAK NAGYOBB FUSTJE VAN. A VG100 az csak füst? és hogyan lehet bele izesitest tenni?

2018. máj. 6. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen e cigid van? 100% vgt nem sok készülék bír. na meg ha raksz hozzá izesitést az szinte biztos h pgben oldott, és 100% vghoz sok kell, akkor már mindjárt csak 85 körül lesz vg 15 meg a pg.
2018. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megveszed az alaplevet és hozzákevered az aromát x%-ban, ami az ajánlott. Youtube-on nagyon sok keverős videó van, ahol jól elmagyarázzák. A 100%VG-t inkább trükközésre szokták venni és aroma nélkül szívják, de ezt egy kisebb tank nem bírná el.
2018. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez feltétlenül videót se nézni, mert némelyik csak elveszi az ember kedvét az egésztől ahol úgy állítják be, hogy ez valami hű de nagy tudomány.


Az, hogy milyen PG/VG arány szerintem tök mind1 én nem éreztem jelentős különbséget, de a legjobb ha rendelsz mindhárom fajtából 100ml -t aztán kipróbálod magad.

Aroma megint csak olyan, hogy neked kell kitapasztalni minden fajtánál, hogy neked hogy jó. Volt amit eleinte 10%-ba kevertem, majd lementem 5% -ra és gyakorlatilag nem éreztem nagy különbséget, viszont így fele annyira fogy az aroma.


Nikotintartalom nyilván nem mindegy. Én azt mondom, hogy nagyban függ az ecigizési szokásodtól. Ha 0-24 a kezedbe van és szívod akkor használj egy gyengébb alaplevet 2-3mg/ml. Viszont, ha úgy szívod mint egy rendes cigit azaz, óránként beleslukkolsz 5-6-ot majd elteszed akkor nyilván kell egy erősebb (akár 18-as, ha nagyon erős dohányos vagy). Munkába mondjuk erősebbet vinnék, ahol néha van alkalmad lemenni és szívni, de ha otthon vagy és egész nap szívni akarod akkor mindenképp gyengét válassz.

2018. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 fajta PG/VG-t úgy értettem, hogy 70pg/30vg, 50pg/50vg és 70vg/30pg.
2018. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom suepen a valaszpkat!
2018. máj. 8. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!