Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tehetem le a cigit...

Hogyan tehetem le a cigit anélkül, hogy ideges lennék és Hogyan kerülhetem el a visszaszokást?

Figyelt kérdés
Szeretnék le szokni hogyan kezdjek hozzá
2018. máj. 25. 04:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Akaraterő kell hozzá, csak úgy fog sikerülni.

Én le akartam tenni és le tudtam.

Nincs más lehetőség.

2018. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon komoly elhatározás kell ahhoz, hogy letedd, ha ez megvan, gyerekjáték.

A saját tapasztalatomat le tudom írni az "idegességggel" kapcsolatban: nem azért jön az idegesség, mert nem gyújthat rá az ember, hanem ürügyet keres az agy ilyenkor a rágyújtásra, és egy kis "idegesség" pont kapóra jön. Szóval azért leszel ideges, hogy rágyújthass. De gondolj arra, hogy aki életében nem dohányzott, ő sem tépi a haját idegében, úgyhogy hülyeség azt gondolni, hogy a cigi megnyugtat. :)

Nem tudom, te hogy vagy vele, de ha már pár órát, napot sikerül kibírni cigi nélkül, akkor én már sajnálnék rágyújtani, semmissé téve azt az időt, amit már cigi nélkül töltöttem.

És még egy saját tapasztalat: nekem nem kellett a cigi helyett csinálni semmit, ez szerintem egy tévhit, hogy ilyenkor ki kell váltani valami mással, legyen az nikotinos rágó, vagy valamilyen más cselekvés. Mindent ugyanúgy kell csinálni tovább, mint eddig, csak cigi nélkül.

2018. máj. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit.
2018. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül az e-cigi jött be, semmi más. Szóval ha nem megy "magadtól", vagy más "segédeszközzel" (nikotintapasz, nikotinos rágó, Champix tabletta), akkor esetleg kipróbálhatod te is.
2018. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!