Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha havonta kb 10 szál csalános...

Ha havonta kb 10 szál csalános cigarettát szívnék annak lenne valami következménye az egészségre nézve?

Figyelt kérdés
házilag töltöm, megszárítom a csalánlevelet, apróra összemorzsolom, és megtöltöm- így készült a csalános cigi, és egy szálat probáltam , és hogy őszinte legyek, nagyon jó. bulikra gondoltam hogy viszek pár szálat és ezt szívjuk majd, mert rendeset biztos hogy nem fogok.. TEHÁT A KÉRDÉS RÖVIDEN : VANNAK E VESZÉLYEI A CSALÁNNAK CIGIBE ? megállnék tőle a fejlődésbe? kátrány menne a tüdőmbe ? vagy semmi mellékhatása nem lenne ? ha a papírból származik a kátrány akkor lehet bong pipába rakni a csalánt és úgy elszivni ? NEM VÉLEMÉNYEK ÉRDEKELNÉNEK, HANEM TÉNYEK, ÚGYHOGY AKI VÁLASZT ÍR , AZT IS ÍRJA ODA HOGY MILYEN TAPASZTALATBÓL TUDJA AMIT ÍRT! KÖSZI

2018. máj. 27. 20:01
 1/4 A kérdező kommentje:

hol is kezdjem ?:DD

direkt írtam hogy vélemény nem érdekel.- na most ebből mire lehet következtetni szted? hogy egy nagy iq betyár lehetsz, aki anno 5-ös volt szövegértésből. ha már írsz valami köcsögséget akkor azt is odaírhatnád hogy miért gondolod így. érted , semmi érvelést nem írsz csak idebaszol egy oltást a fejemhez. szerinted érdekel mit gondol rolam egy ilyen senkihazi ? na amit en leirtam ez egy erveles volt, teljes es konkret nem pedig olyan mint a tied, egy nagy haszontalan semmi. egyebkent a teamara visszakanyarodva miert lennek hulye ? aki cigizik az a hülye , beszívja a nikotint és az összes vegyszert amivel lefújták a dohánylevelet, és a dohány alapbol is rákkelto, a csalan pedig gygogynoveny, na most ha a ketto kozott merlegelni kell akkor szerinted melyik ember a hulye ? aki a csalant szivja mi ?:) mert te epp dohányzol, édeees istenem, kezdj valamit ezekkel a szűk látókörű , élettelen, gyakori kérdéseken élősködö barmokkal. ui: a helyesírásra kicsit se figyeltem azt a gombot ütöttem ami jött hirtelen, ha olyan ember lennél,aki megérdemli, akkor figyeltem volna a helyesírásra.

2018. máj. 27. 21:33
 2/4 A kérdező kommentje:
élettelen nyomoréééék xd
2018. máj. 27. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy fiatal vagy és idióta, de ez már inkább szánalmas és gáz, mint jópofa.
2018. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem pedig az a szánalmas és gáz aki meggondolatlanságból azt írja hogy szánalmas és gáz. ahelyett hogy itt vezeted le a feszültséget másokon, belegondolhatnál,hogy a kormánynak mennyi pénzébe kerül a dohányzás következményeinek gyógyítása... Dohányzás.. ez pedig amiről én beszélek csalán, érted ? csalán.. Csak hogy tudd ugy birom a magadfajta barmokat, itt lennel szemtol szembe akkor levernélek 160-ra. vagy inkább fel ? amekkora nyomorék lehetsz kinézem beloled h egy büdös undorito törpe kocka vagy fikával az orrába aki a neten él.. örök luzer
2018. máj. 28. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!