Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Újra lehet kapni mentolos cigit?

Újra lehet kapni mentolos cigit?

Figyelt kérdés

Régen mindig csak mentolosat szívtam, ezért nagyon rosszul érintett, mikor betiltották.

Ma édesanyám Tatára utazott, és felhívott, hogy nem hiszem el, mit vett nekem.

Bement egy dohányboltba, és mikor mondta hogy Marlborot kér, elkezdte sorolni a boltos hogy milyenek vannak, és mentolos is volt, így azt vett!

El sem hiszem!

Vajon most újra van minden márkában mentolos, vagy csak a Marlboronál? És ha utóbbi, akkor ők hogy úszták meg a tiltást?


2018. máj. 29. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
eddig is volt mentolos, nem tiltották be, csak a pattintósat tavaly. De ne éld bele magad nagyon, 2020-ban betiltják az összes mentolost...
2018. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A pattintósat tiltották be.

Mentolos van, mindenféléből☺

2018. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt betiltva, elég jól félreértetted ezek szerint. :D
2018. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ezek szerint valóban félreértettem :D

De akkor a városom dohányboltjai is, ugyanis azóta, amióta mindenhonnan az folyt hogy betiltják, nálunk nem lehet kapni, csak simát :D


Mindenesetre köszönöm a válaszokat, akkor még két évig próbálom vadászni, amikor csak lehet :)

2018. máj. 29. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!