Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta irritálja...

Elektromos cigaretta irritálja a torkot?

Figyelt kérdés

Negyedik napja használok e-cigit a normál helyett és azt vettem észre, hogy egyre jobban fáj a torkom. Ez miért van? Valamit rosszul csinálok? El fog múlni?

Sima cigitől semmi gond nem volt, de nem szeretnék rá visszaállni, ha nem muszáj...



2018. jún. 6. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért irritálja mert a sima cigi " tönkre tette " a torkod . Nekem 1 hét után már nem zavarta :) kitartást ( legalább helyre jössz )
2018. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Amit az első írt az ilyen formában nem igaz. A lényeg, hogy sok minden okozhatja ezt. Pl h rosszul szívod, esetleg még nem találtad meg a saját technikádat.

Továbbá kaparhatja a torkodat egy rosszul megválasztott e-liquid is. Itt a ninotin is teljesen másmilyen mint a sima cigiben. Itt egy kicsit kapar. Válassz olyat amiben kevés a nikotin, vagy egyáltalán nincs (nyugi megszokod hamar, nem lesz elvonási tüneted). Az is lehet h túl sok aroma, esetleg túl sok PG van az e-liquidben.

Ecigiből is rengeteg fajta létezik. Ahhoz, hogy jobban tudjunk segíteni, ahhoz az ecigid pontos típusát is tudni kéne, illetve azon belül a porlasztót is!

2018. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik érzékeny vagyok a magas PG-re, saját kevert liquiddel 70/30 VG/PG aránnyal már rendben van.

Köszönöm a segítséget.

2018. jún. 16. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!