Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan rendeljek és milyen...

Honnan rendeljek és milyen liquidet? Annyira rengeteg a választék és információ, hogy már átláthatatlan.

Figyelt kérdés

Pl.3mg-os magyar oldalon jól látom,hogy nincs sehol?


Ajánlották a Fasstech-et is de free shipping helyett a fizetés előtt, kiírt 5 dollárt a szállításra, nem értem. Direkt ezért regisztráltam.


Az sem tiszta hogy melyik a jó minőségű liquid? Hiszen nyilván minden eladó jónak állítja be a termékét. A "prémium" jelzőt csak az használhatja akié valóban az?


Rengeteg tippet mindent olvastam már de nem jutok egyről a kettőre nem tudom eldönteni melyik hiteles információ melyik szubjektív...


Köszönöm a segítséget előre is!



2018. jún. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nosmoke.sk
2018. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

nosmoke.sk

Innen rendelek én is, jók a liquidek, sosem volt gondom, gyors a szállítás is.

2018. jún. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat!


Érdekes,mert pont erről az oldalról olvastam máshol negatív véleményeket.

De akkor egy próbát megérhet.


Mindkét az oldalon kapható liquid márka jó? Zazo és Nosmoke? Ezek prémium minőségek? Vagy ezt tényleg honnan lehet tudni?


Egyébként az oldallal kapcsolatban láttam 4mg-os liquideket is. De a főoldalon meg 6mg-től írják hogy vannak. Elég elbizonytalanító.

2018. jún. 12. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
A zazo az nemet. A nosmoke-t ok keverik, nem is mindig sikerul ugyanolyanra. Mindamellett semmi gondom vele, raadasul eper izben ok csinaljak a legfinomabbat. Nem erdekel mit tesznek bele, fantasztikus :)
2018. jún. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eliqua.me és vape42-ről rendelek aromát és alaplevet, szerintem itt csak jó minőségű aromákat árulnak. Sokan szidják a Solub-ot, de a Solub epernél és a colásnál nincs jobb, meg persze a szokásos Heisenberg!:D
2018. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!