Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy nem lehet kibírni egy...

Hogy nem lehet kibírni egy szabadtéri koncertet a büdős bagó nélkül? Kényszeresség?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kifejtenéd?
2018. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

sokan ital nélkül se bírják


ki hogy érzi jól magát, van aki iszik, van aki táncol, van aki cigizik

azért mennek oda hogy kikapcsolódjanak, ha ettől jól érzik magukat csinálják

én se dohányzok, de ha úgy van arrébb állok egy lépést

van aki direkt nézi hogy lehetőleg ne szálljon másra a cigi füst, vagy addig ki megy a tömegből

de ha valaki rászokott nem bírja nélküle, inkább szívja el azt az 1 szálat és nyugodjon meg, mint hogy feszült legyen és kötekedjen vagy valami

2018. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Hmm, valahogy mindig jön egy " megmondoember " csak épp kérdésbe bujtatva. :D
2018. jún. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem kényszeresség, hanem g# ci nagy bunkóság!

Nem is szeretek ilyen szabadtéri koncertekre járni ezek miatt a tahó f #szfejek miatt, simán rágyújt a rohadt cigijére a legsűrűbb tömegben is gyerekek, idősek között, legutóbb majdnem megfulladtam tőlük, annyira dőlt a rohadt társaságukból a füst... Teljesen élvezhetetlenné teszik a koncertet másoknak. Önző s# ggfejek!

2018. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 11.43-as Válaszoló! Tökéletesen igazad van,fel is pontoztalak!
2018. jún. 26. 15:25
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Azért nem bírják ki mert rá vannak szokva a dohányfüstben lévő nikotinra , ami egy nagyon erős függőséget okozó szerves vegyület. Addiktív hatása erősebb mint a kokainé.
2018. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
A jegyet kifizette az is nem? Innentől kezdve meg ugyanannyi jga van ott lenni.
2018. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

az, hogy cigizik legyen a nagyobb baj

a részeg idióták durvábbak

pl mikor bele kötnek mindenkibe, össze hánynak mindent, vagy mikor már nagyon jól vannak és de nagy buli a félig teli műanyag sörös poharat bedobni a tömegbe koncert alatt, de szerencsére jut mindenkire :)

egyik ilyen koncertről úgy jöttem el, hogy ragadtam a sörtöl, pedig én egy kortyot se ittam, de egy este alatt 15 alkalommal öntöttek le sörrel, már nem tudtam hova álljak, bármerre voltam mindenhol volt egy ilyen idióta, szóltak nekem is hogy lesz ilyen, mert mindíg van de nyavaja gondolta volna

ha valaki rágyújt hát istenem, 1 perc alatt elszívja és kész, de nem köt bele az emberbe, nem hány le, nem önt le

arrébb állsz picit nem érzed

de aki olyan az elmegy elszívja valamerre a cigit kiáll a tömegből (van aki nem zavartatja magát)

a részeg idióta meg mindíg a tömegbe megy, vagy van aki már állni nem bír és a tömeg szélén támad kedve sörös poharakat dobálni

(már be is mondatták hogy fejezzék már be)

2018. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Van aki ha szórakozik iszik és rágyújt.
2018. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!