Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a márkája ennek a ciginek?

Mi a márkája ennek a ciginek?

Figyelt kérdés
Tegnap állt mellettem egy nő és egy lila dobozt nyitott fel de sajnos nem láttam a márkáját, csak két betűt: BE (?) és amikor felbontotta a dobozt furcsa módon levendula illat csapott meg :) Létezik ilyen? Ismeri valaki?Kíváncsi lennék a márkájára:) Köszönöm
2010. jún. 17. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én passzolom, Benson&Hedges-t ismerek BE betűvel, de az meg nem lila...
2010. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pacaaa ***** válasza:

Mondjuk EVE

Sztem nem BE volt az ;)

2010. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
végülis lehet hogy EVE volt mert annak is ilyen hosszukás volt a doboza. De abból van lila is és oylan ami orgona ízű?:D
2010. jún. 18. 17:46
 4/6 Pacaaa ***** válasza:

Nalátod;)

Pedig én nemvagyok dohányos és 13 éves vok :"D

Őőő asszem van lila,de h orgona ÍZE van azt nemhinném max illata:D (vagyis még nemkóstoltam)

2010. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ügyes vagy:D köszi a segítséget :) igazából abban biztos vagyok,hogy van lila doboz csak nem tudom h az vajon orgona vagy levendula ízű-e :D mert már nem is emlékszem a szagra amit éreztem de azt tudom ,hogy vagy levendula vagy orgona volt. De lehet hogy csak képzelődtem:D
2010. jún. 20. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
töccsed a cigit öccsém lopjá a szumszídtú orgonát azt daráljad belefelé vazze!
2010. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!