Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet-e valami komolyabb...

Lehet-e valami komolyabb következménye az egyszerre sokat és gyorsan "Füvet" elfüstölő embernek? (csak aki jártas)

Figyelt kérdés

Ismerek egy gyereket aki életében úgy kb. 20-szor szívott életében de egyszer olyan sokat szívott és gyorsan, hogy majdnem a mentő vittem el olyan rosszul volt, még másnap is! Ez okozhatott maradandó kárt benne vagy csak idő kérdése és rendbejön?

Köszi a válaszokat!


2010. jún. 18. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Agysejtek pusztulnak, akár erősen szívod, akár nem. Egy ilyen állapot hirtelen sokat öl meg.

Mondjuk én már 3 éve rendszeresen füvezgetek, de nem volt ilyen. Olyan volt, hogy alaposan elszédültem, sőt "elájultam" (összeestem, megvakultam, de teljesen tudatomnál maradtam), de ilyen még nem volt. Szervezet függő a dolog, hogy az illető mennyire bírja.

2010. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Én nekem is volt régen egy lázadó korom, amikor kipróbáltam ezt is. Az ismerősöm viszont 7 évig szívott. Ha ilyen sokáig szívsz, akkor lehet maradandó dolog, ő azt mondja a rövidtávú memória teljesen tropa lesz. Pl.: lerak egy kulcsot az asztalra, és 1 perc után már nem tudja hol van és tiszta ideg... de rövid ideig (egy két évig) tartó "mókázás" nem fog tönkretenni... sőt... néha nagyon is hasznos... fájdalomcsillapító hatása van, és felpörgeti az agyad is... sokan tanuláshoz is használják. Szóval csak nagyon hosszú távon lehet bajod... rövid távon bármennyit is szívsz, max kiütöd magad de komolyabb nem lehet...
2010. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%
Biztosan nem okozott! Ennyi alkalomtól kutya baja nem lesz. Viszont jobb ha nem szív többet soha életében, mert az agy érdekesen működik ilyen téren és visszahozhatja a rossz érzést pánik szerűen.
2010. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
emberek ! senki ne hívjon mentőt füveshez , csak kiszúrás vele szemben . lehetetlen annyit szívni , hogy meghalj . max összecsúszik az ember és alszik egyet . rendbe jön , nem kell aggódni . csak lazán! (és óvatosan.)
2010. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. jún. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!