Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigipapír márkák közül és...

A cigipapír márkák közül és azon belűl a fajtáik közül melyikek azok amelyik ténylegesen sima dohányzásra vannak?

Figyelt kérdés
Ugyanis láttam már az OCB nél hogy kenderből van a papír vagy valami hasonló szóval melyikekbe nincs eféle fű /drog vagy akármilyen eféle káros anyag?

2018. júl. 22. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol hallottad ezt, de az OCB-ben egyáltalán nincs fű. :D Eredetileg az összes papír dohányzásra van kialakítva, de mindenki arra használja, amire akarja.

Én személy szerint az általad említett OCB-t, a Smokingot és a Papyrust ismerem. Az első kettő a jobb fajta márka, mert ott lassan ég a papír is, és könnyen ragad.

Több mindent nem tudok ehhez hozzáfűzni. Egyikben sincs drog! Ha jól tudom a Marlboro gyárt Hollandiában olyan cigarettát, amiben marihuána van, de az alapból nem papír. :D

2020. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsánat, egy kis utána nézés után látom, hogy igazad volt!!! A barna, Eco, hosszú Smoking papírra azt írják kender alapú. :D Emellett ahogy elnézem a ,,Hemp" felirattal ellátott hosszú papírok kender, vagy biokender (gőzöm sincs mi az) alapúak. Érdekes...
2020. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!