Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dohányt, hüvelyt, és...

Milyen dohányt, hüvelyt, és töltőt vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig dobozos Kék multit szívtam, de ez nekem már iszonyat gyenge volt. Hallottam pár ismerősömtől, hogy a töltött cigi sokkal olcsóbb, és ráadásul erősebb is.. Tehát: milyen dohányt vegyek, ami erősebb mint a kék multi, és lehetőleg 30 vagy 40 grammos, milyen hüvelyt vegyek, és milyen töltőt?? Jó a legolcsóbb is?? Gondolom az is ugyanúgy megtölti :D Köszi előre is!!
2018. júl. 28. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha legolcsóbban akarsz kijönni akkor vegyél piros marlborot és tekerd a cigit és a szúrót meg teked össze magadnak (lehet venni fűhöz ilyen papírt). Ezt úgy fogják hívni, hogy talpatlan cigi, tüdő szaggató.


De ha tölteni akarod akkor én anno 3 éve vettem még magamnak egy Primus töltőt (Primus exra, asszem valami 1000 ft lehetett anno de már pár százért is kaphatsz töltőt egyik ismerősömnek 2 évig bírta.)


A hüvelyt azt meg te érzésre. Vannak drágábbak és olcsóbbak. Club gyárt piros dobozban olyan hüvelyt mint a marlboro és van kék doboz is ami meg sima fehér. Ezek csak egy sima szúrót tartalmaznak. (200-230 ft körül van az ára attól függ hol veszed) A drágábbak már 400-500 ba is kerülhetnek ezek a multi és Marlboro hüvelyek ezek annyival jobbak, hogy van benne szénszűrő is.


Dohányt meg szintén érzésre. Piros multi, piros Marlboro, sárga Camel (bár az tekerős dohány) esetleg piros Primus

2018. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg kék Philip Moris?
2018. júl. 28. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet próbálkozni. 1 biztos. A töltött cigi erosebb ugyan abbol a márkából szivod.
2018. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!