Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha cigizek akkor hogyan tudom...

Ha cigizek akkor hogyan tudom eltüntetni a szagot a ruhámbol vagy az ujjambol és a számbol?

Figyelt kérdés
sray? fogkrém? rágó? vagy mi?
2010. jún. 19. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
légfrissítő, rágó, mentolos cukorka, dezodor
2010. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk apu dohányzott, de nem igazán lehet eltüntetni. Ha újra és újra rágyújtasz mindig sprayt használsz a légfrissítéshez?
2010. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aha.
2010. jún. 19. 18:40
 4/7 anonim válasza:
Az alkohol elnyomja a cigiszagot:) És spékeld meg egy kis hagymával.
2010. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél be 2-3 rágót, fújd be magad spray-vel, moss kezet szappannal ;]
2010. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jóformán sehogy nem lehet eltüntetni. de ennyire gagyi vagy hogy nem mered felvállalni a szüleid előtt hogy bagózol? sajnálom, de akkor megérdemled hogy lebukj.

csereruha, fokhagyma, rágó, az ujjadról a szappan nem viszi le csak a fogkrém. elvileg így a biztos, de ottvan még a hajad ami órákig magában tartja a szagot akármit csinálsz vele. de ne titkold ha elég nagy vagy cigizni akkor legyél elég nagy felvállalni.

2010. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy csak azért mert én 12/L vagyok és mindig sikerül eltüntetni a szagot csak nyissad ki az ablakod és tegyed ki a ruháidat egy kicsit a kezedre meg tegyél parfümöt.
2011. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!