Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lucky vagy marlboró finomabb?

Lucky vagy marlboró finomabb?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Írjál még ki 3-4 cigis kérdést,te szerencsétlen.:D
2018. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Megenni? Porcukorral a Luckynak jobb íze van.
2018. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fodor István Ferenc ***** válasza:
0%
Nekem hál'Istennek egyforma büdös mind a kettő. Soha nem szívtam.
2018. aug. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Minek írtok választ ha azzal nem segítetek a kérdezőnek??

Egyébként szerintem marlboro, de igazából te tudod, mindenkinek más az ízlése. A marlboro touch vagy a gold mindenképp jó választás mert nem túl erős de nem túl gyenge.

2018. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vérge egy normális válaszoló!

Köszönöm!


Tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, de ha 10-ból 8 azt írja, hogy egy cigi nem jó, akkor nem olyat vennék. Legalábbis először nem az venném a kettő közül.


Szép napot neked!

2018. aug. 4. 19:29
 6/6 Aniko Vertetics válasza:
Ha dohanyozni szeretnel biztonsagosan minden hozakevert anyag nelkul,ezert keresed a jo fajtat,javaslom nevelj dohanylevelet,cserepben is lehet.Amikor megerett szedd le aztasd be egy napra hideg vizbe majd szaritsd meg szellos helyen fenymentesen,es ezt vagd ossze,ebbol keszits cigarettat magadnak ha tul eros ujra aztasd be egy napra majd megint szaritsd meg .ennel tisztabbat nem gyartanak adalekok rontjak el a cigaretta elvezetet.Nezz utana melyik fajta a legjobb abbol szerezz magot vagy palantat.Persze ha nem kezded el a cigizest az a legtisztabb.udv aniko
2018. aug. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!