Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy kezdőnek milyen vizipipát...

Egy kezdőnek milyen vizipipát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Márkára vagy valami ilyesmire gondolok...
2010. jún. 20. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Márkák nem nagyon szoktak lenni, bemész a szultánba a Keletinél, ott tele van a bolt ilyenekkel, és tök jó árba ;) És ott a kedves arab bácsik segítenek :)
2010. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


MINI HOOKAH M1501 ,ilyen van nekem is :)

Azthiszem ez a legkisebb méretű, és nagyon egyszerű a használata meg mindenhol elfér:) Táskába is csak bedobod aztán irány a park:)

Csak nemtudom ezt a fajtát hol lehet kapni,mert ajándékba kaptam...

2010. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezt

2010. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
mi az hogy kezdő??mért van profi is ?? ha valaki ezt mondaná magáról jól kiröhögném . szerintem hagyd a pipát mert sokkal károsabb a ciginél.
2010. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy károsabb a vizipipa, viszont azt nem szívod olyan gyakran, mint a cigit és nem tudsz rászokni ;) Így jön ki károsabbnak a cigi .)
2010. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23:14-as! Igen van profi felszerelés.. és aki tudja használni az profi szinten képviseli a kultúrát:)Ennyi.

Nem tudom mire alapozod, hogy károsabb a ciginél, de ez csak a te tájékozatlanságodat mutatja.Nézz utána a dolgoknak, próbálj ki dolgokat aztán utána alkoss véleményt.Utálom azokat akik tapasztalat nélkül tartják a hegyi beszédet!


Kérdésre válasz: Top mark pipákat ajánlom, azon belül akármilyen méret.Ezeket lehet kapni a legtöbb webshopban. Kapsz hozzá mindent ami kell, egyszerű összerakni, mosni és nem utolsó sorban megfizethető.Ha már pipázol egy ideje és normális módon akkor valószinüleg majd érdeklődsz a jobb minőségü pipák és dohányok iránt is! Ha meg nem akkor maradsz átlagos pipás, de azzal sincs baj.

Jobb pipák: Khalil Mamoon, Mya, Alladin, Habibi

2010. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!