Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mondanátok erős cigiket?

Mondanátok erős cigiket?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami újat kipróbálni ami jó is. (Tudotok esetleg dohánytartalmat, CO2-t, kátrány mennyiséget is írni?)

2018. aug. 23. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
sárga camel, piros lucky, szerintem ez a 2 legerősebb dobozos cigi, bár én tudok erősebbet tekerni, ha van valami külföldi tekerős dohim
2018. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gitanes
2018. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig erősek közt fekete dunhillt szívtam, azért váltanék újra, ezek közül még egyiket se próbáltam de meg fogom:D írjatok még:)
2018. aug. 23. 00:19
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnos itt a magyar trafikokban borzasztó gyenge cigik vannak, de fogjuk rá hogy egész európában, az usa viszont a cigik királya :D unfiltered camel 30 mg co2 és kátrány, meg valami 2mg nikotin:D

amúgy a legjobb amit kihozhatsz itt magyarországon, az egy golden virginia tekerős dohány, egy fekete ocb slim papír meg egy mascotte szűrő, évek óta ezt a kombót tolom, és isteni jó.

2018. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Töltöttből még narancssárga pall mallt szívtam csak. Az a világ legjobb gyenge cigije:D Énse találok mimt ahogy te is mondtad 3as erőset:( de az ukrán cigi viszont király:D
2018. aug. 23. 00:36
 6/7 anonim ***** válasza:
piros szimfónia, barna szofi, sárga camel, piros malbi. Most így ezek jutottak eszembe :D És ha töltöd, akkor még erősebb!
2018. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És amit a második írt az valami eszméletlen durva. Nem tudom árulják-e még na az mindent magasan ver!! Ne próbáld ki szerintem. És még a Djarum Black is erős
2018. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!