Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi szívásánál kellemetlen...

E-cigi szívásánál kellemetlen íz. Ötletek?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve használok e-cigit, és az "amatőr" 5 ezer forintos készülékemet lecseréltem kb 1 hónapja egy (szerintem) profi cuccra. Aspire Nautilus, illetve a mod-ot meg nem mondom már mi, de az is Aspire. Nautilushoz 0,7 ohmos porlasztó, amire rá is van írva, hogy 17-22W. Liquidet pedig próbáltam boltit, de az utóbbi időben magam keverem. És a háttérinfók után a lényegre is térnék: a magam által kevert liquidet 17-22W-ig kipróbálva minden erősségen szívtam, és néha van egy olyan jelenség, hogy beleszívok, még kellemes gyümölcsös, majd a következő 5-6 szívásnál elég kellemetlen émelyítő íze van, nem tudom mihez hasonlítani, de semmiképpen sem égett. Ezután megint gyümölcsös, aztán nem lehet kiszámítani, hogy mikor, de újra előjön a jelenség. Mi okozhatja?

2018. aug. 25. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan szívod. Egy-két slukk után opndjuk 1 percig ne szívd, hagyd kicsit hűlni. Ja, és gondolom mondták már, de az akksira figyelj!!!
2018. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld alacsonyabb teljesítmény, és úgy szívni hogy a gombnyomás elengedése után még fél másodpercig szívod
2018. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld alacsonyabb teljesítmény, és úgy szívni hogy a gombnyomás elengedése után még fél másodpercig szívod.
2018. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a probléma okát valószínűleg a liquidhall borzalmas minőségű liquid alapjai okozták, ugyanis az ecigishop-os liquidnél nem jelentkezik ez a probléma :)
2018. okt. 12. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!