Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Snus Budapesten?

Snus Budapesten?

Figyelt kérdés

Elvileg már lehet kapni hivatalosan nemzeti dohányboltokban snust az új "chew" forma miatt: [link]


Vidéki ismerősöm mondta, hogy már látott, de én itt pesten már vagy 15 boltot megjártam, és sehol nem volt. Valaki látott már esetleg? Melyik boltban keressem?


2018. aug. 28. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, habár a dohányrágástól erősen sárgul a fog. Üllői út OMV kútnál van egy nagyobb 0-24-es, ott nézted már?
2018. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos az nekem messze van, nagyon nem esik útba :(

Belvárosban majd még megjárok pár üzletet.



Csak a vidéki látogatásom által sikerült szereznem, tényleg lehetett kapni minden félét, ami az oldalon volt, Thunder Ultra Cool M valami isteni.

2018. szept. 15. 13:58
 3/4 Takács Bence Attila válasza:
Írj! Insta: takkyvok
2020. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Széll Kálmán téren van 3 dohi abból 2-ben van, és a Keleti Pályaudvarnál ha a mekin kicsit túl mész ott is van egy dohi ahol lehet kapni.
2021. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!