Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik az a cigi aminek...

Nincsnevem03 kérdése:

Melyik az a cigi aminek rózsaszín a szűrő része?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor látok eldobva ilyen rózsaszín csikkeket, tegnap is láttam deák téren. Dohányboltban lehet kapni? Nagyon fontos lenne! Mielött bárki megszólna nem csak divatbol cigizek, de ez nagyon tetszett:) Nem teljesen rózsaszin, a vége fehér és ugy megy át rozsaszinbe

2018. aug. 29. 17:07
 1/4 anonim válasza:
Epres lifa, dohányboltban nem kapsz
2018. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kéz alól van ukrán cigi, egy időbe volt zebra csíkos is. Epres és nagyon jó. Csak nem egyszerű hozzá jutni ha nincs kapcsolatod.
2018. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csak rúzsfoltosak a cigik? :D


Amúgy mit kezdenél vele? Mármint, őszintén. Nézegetnéd, ahelyett, hogy elszívod? Vagy minden nap lefotóznád és feltöltenéd instára? Eltennéd emlékbe? Megmutatnád a barátaidnak, hogy milyen cuki?

Mert sok értelme nincs, úgyis megy a kukába, illetve a földre. Ugyanúgy szemét lesz, mint a sima fehér.

2018. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Utolso: nem, egészen biztosan nem csak ruzsfolt:) és amugy jo kérdés, hogy miért jo igazábol én sem tudom. Nem is vagyok az tipikus instalány, hogy ilyeneket kirakjak, de imádom a rozsaszínt és megtetszett. Csak szimpla kiváncsiságból kipróbálnám:D
2018. aug. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!