Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A piros/ruby Philip Morris az...

A piros/ruby Philip Morris az jó cigaretta?

Figyelt kérdés

Én philip morris piros ,vagy ha van még P morris ruby cigit szeretnék venni. De jó cigik valoban olyan mint az arany marbi, mert ha igen olcsóbban ki jönnék és megkapnám kb közel ugyanazt az élményt?! Arany marbi az egyik kedvenc cigim szóval?! Sőt jelenleg az a kedvenc ,régen a piros LD volt, de azt már meguntam. Hallottam már olyat , hogy a Philip morris cigik “erősebb” változatai olyan izű kb mint az arany marbi esetleg 1-2 dologban eltér! És olyat is halottam , hogy a marbit ugyanaz a cég gyártja ,csak a philip morris idősebb! Más cigiket ne hozzatok fel mert a jelenleg kapható cigik közűl mindent persze nem

minden színben próbáltam már. Talán a Austin és a Pall Mall (talán p20 de szerintem azt mar igen csak nem emlékszem

milyen volt piros p20 vot) amit még nem próbáltam! De talán 1-2 alkalommal már ilyeneket is szívtam. Tudom melyik milyen , szóval engem

jelenleg csak philip morris érdekel azon belűl is a piros és leginkább a ruby ha lehet kapni!



2018. szept. 8. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Élményt?
2018. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
“Ízélményt”
2018. szept. 8. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legszarabb.
2018. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be.
2018. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ezek a philipek hasonlitanak az arany marbira a valamelyik?
2018. szept. 8. 18:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Illetve Philip Morris Ruby-t még lehet kapni?
2018. szept. 8. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki? Mit kell ezen ennyit vesződni? Istenem...
2018. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!