Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megpirítottam a porlasztót,...

Megpirítottam a porlasztót, kuka vagy elmúlik az égett íz?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ego Aio Box-om van, ennek amolyan előre elkészített porlasztója van (BF SS316). Újat raktam be, de lehet rosszul készítettem elő, mert bár belecseppentettem, aztán hagytam állni, megnyomtam a tűz gombot és égett szaga volt :/ Rácseppentettem utána még, most ha szívom akkor érződik a lötyi íze viszont ott van kissé az égett mellékíz, nem köhögök tőle de zavar, ez el fog múlni most hogy rendesen cseppentettem bele?


A másik az hogy van még egy ugyanilyen porlasztóm amit sok ideig használtam, sosem tapasztaltam tőle égett ízt, viszont egy ideje használom és már kevésbé érződnek az ízek, és lassabban képződik a gőz. Tisztítottam az e cigim és egy csavart zsepit ledugtam, fekete volt ahogy kihúztam. Ez azt jelenti hogy már a végét járja szegény?


2018. szept. 11. 16:40
 1/2 kismartin224 válasza:
kuka
2018. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kismartin224 válasza:
az nem fog elmúlni mert ha meg ég a vatta akkor meg ég és kész
2018. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!