Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyenek ezek a cigik?

Milyenek ezek a cigik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eléggé ,,kezdő" vagyok a dohányzás terén. Tudok nekem ajánlani gyenge cigarettákat? Esetleg az árával együtt? (Aki esetleg elkezdene pattogni hogy kisgyerek miért szív, 19 vagyok)

19/F



2018. szept. 13. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyenge bagónak én a kék Winston-t javaslom. Nincs szar utóíze, és aaaaaaránylag olcsó is.
2018. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kismartin224 válasza:
52%

hát a fehér cigik

például a fehér pallmall

a piros cigik már a közepesek de azok se olyan húde erősek

én egy piros marbit vagy fehér pallmallt vennék ez csak tőled függ

én fekete pallmallt szívok egyszer lehet eljutsz oda hogy már az se lesz erős bár nem ajánlom a legjobb ha el se kezded én nem tudom letenni bár nincs akarat erőm rá

2018. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehér.
2018. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán a fehér Dunhill se annyira erős, bár én feketét szívok.
2018. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A leggyengébbek a fehér cigaretták mindegyik márkából. Annál egy fokkal erősebbek sárga/szürke/ezüst cigaretták, de azok még annyira nem erősek, én ilyeneket szoktam szívni. Nekem a kedvencem a Szürke Dunhill, mondjuk az 1320 már, tehát nem a legolcsóbb (sőt kb a legdrágábbak között van), de mondjuk minőségi. Olcsóbban ebben az erősségben van 12x0 körül a Marlboro Silver Blue, Sárga Multifilter, Narancs PallMall, meg asszem 1180 a Narancs Sopianae, ezeket tudom még ajánlani.

De viszont nem ajánlom hogy tartósan rászokj, én is csak akkor dohányzom, amikor szórakozni megyek, vagy valamilyen esemény van, sörözés mellé elszívok pár szálat. De életvitel szerűen drága is, meg tönkreteszi az ember egészségét, nehezedik a levegővétel stb.

2018. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!