Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a jobb cigi Marlboro...

Kpopfreeak kérdése:

Melyik a jobb cigi Marlboro Touch (kék), fekete Pall Mall vagy piros Bond? Melyik a leggyengébb és melyik ég el a leglassabban?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Touch az finom de rohadt gyenge 3mg nikotin

fekete pall mall sima erős cigi 8mg nikotin és 9-10mg kátrány

Piros bond is sima erős cigi 8mg nikotin 9-10kátrány

2018. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán az első.
2018. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Marlboro nem ég el gyorsan? Eddig Lucky Strike Doble Clicket szívtam és hihetetlen gyorsan elégett, max. 3x szívtam bele.
2018. szept. 19. 18:37
 4/7 anonim válasza:
Szerintem a fekete Pall mall,az a kedvencem.
2018. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Light cigik általában lassabban égnek el, de itt a kátrány tartalom az oka. Amúgy a cigaretta jobb tömöttsége/tömítettsége az elégésnek úgyan annyira nőveli az égés hosszúságát.


Amúgy Magyarországon sok márkásabnak mondott erősebb, sőt a legerősebb cigarettát is egyre kevesebb dohánnyal tőltenek meg. - sajnos.


Még én is, aki gyengébb kínált cigiket dupla slukokkal szívok el, lassabban tudok egy gyengébb cigit legtöbbször elszívni.


Melyik a legjobb élvezetet adó cigi, az nagyon személyes ízlés kérdése.


Sokféle cigit próbáltam, de ezeket még nem.

2018. szept. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Na, ez olyan kérdés, hogy a marihuánától, az LSD-től, vagy az ópiumtól lehet előbb meghalni!
2018. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A bond-nál kevés rosszabbat tudnék mondani, inkább töltsd a cigit ha igazi megsütős negyedórás tüdőpusztítókat akarsz
2018. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!