Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sokat dohányzók, ti ilyenkor...

Sokat dohányzók, ti ilyenkor belül mit éreztek?

Figyelt kérdés
Több barátnőm is láncdohányos, szünetekben pl színházban most is rohantak ki. Az egyik bnőm nem tudott kimenni, egész felvonás alatt feszengett, mondogatta, hát ez nem igaz... stb. Aki ilyenkor nem tud rágyújtani az ilyenkor mit érez, ha nem megy ki rágyújtani?

2018. szept. 26. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A láncdohányos az durva kifejezés... Az emberek nagy része nem az. A barátaid sem.


Amúgy nem igazán lehet leírni... ami példa eszembe jutott a nikotinhiány érzetére, az nagyon fura lenne, úgyhogy nem írom le. De amikor letüdőzöm a cigifüstöt, az olyan, mintha a füst kicsit megnyomná a tüdőmet kifelé. Másnak lehet, másmilyen érzés, de így tudom elmondani... :) Baromi jó, mindez úgy, hogy nem leszek tőle agresszív, vagy nem fogok hallucinálni, hanem megőrzöm az emberi mivoltomat. Mondjuk ez a feszengés szerintem hülyeség... Ha lefoglal valami, akkor teljesen megfeledkezik az ember a cigiről.

2018. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1: Köszönöm válaszod, én nem dohányzom, csak arra voltam figyelmes, hogy amikor beszélek hozzá pl olyan helyen ahol nem lehet rágyújtani, akkor feszeng pl és az első adandó alkalommal hív ki hogy cigizés közben beszélgessünk.
2018. szept. 26. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
nikotinvágy, én ahhoz tudnám legjobban hasonlítani mikor nagyonm éhes vagy. Én is meg voltam hülyülve ha nem gyújthattam rá 2 órán keresztül, jó hogy leszoktam.
2018. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!