Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez már láncdohányosnak minősül?

Ez már láncdohányosnak minősül?

Figyelt kérdés
A matektanár kicsöngőkor már menekül le az osztályteremből cigizni, a szüneteket végig kint tölti az udvaron. Egyszer délután láttam, hogy egymás után 4x gyújtott rá.

2018. okt. 11. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2018. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%

Bizony! És elég szánalmas is.

Láttam már én is rengeteg olyan embert, aki 1-2 perces szüneteket is kihasznált, hogy tudjon dohányozni. Már úgy ment ki az ajtón, hogy a pofájában ott lógott a cigi, és amikor kinyílt az ajtó már meg is volt gyújtva! Remélem az ilyen minél előbb elhalálozik. :)

2018. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Igen annak.Egyébként az ilyenek lehet előbb pusztulnának bele abba, ha nem kapnának cigit, mint magába a cigibe. Pedig szívesen kikötözném őket, enni inni kapnának de cigit nem. Én is voltam ilyen, de aztán rájöttem, hogy ez baromira egy pótcselekvés. És önpusztítás, a vagdosás helyettesítse/kiegészítése. Nézegettem a fél tüdejű fickót a dohányos zacskón.. na köszönöm, ebből nem kérek.
2018. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!