Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Piros LD jó cigi árához képest?

Piros LD jó cigi árához képest?

Figyelt kérdés
Valami viszonylag olcsó jó cigire szeretnék át állni. Valami olyasmire mint régen a bond volt. Nekem mindenképp olyan cigi kell aminek minimum 0,7-es a nikotin tartama ! Persze mentolosból jöhet egy kicsit gyengébb is! Én piros austinnal kezdtem a dohányzást . De miután vettem egy doboz marlboro advanced blue-t azt szivtam. Legjobb volt ugyanakkor gyenge is , a piros már annyira nem jött be ! Utána tőltöttem egy kicsit a cigit primus hüvelybe , fesztivál billiárd meg benson dohány. De a tőltöttet akármilyenre tőltöm még ha jobb hüvelybe akkor se olyan mint egy bolti cigi. Utána néha tudtam még venni piros bondot. Na az nagyon adta kedvenc volt. De mikor beszünteték a piros lucky illetve bordo davidoffra valtottam de egyik se valami jo a davidoff jo de draga. Azota ezeket szivom. Sokan azt mondjàk , hogy most az olcso favorit cigi az ld meg ajánlották az rgd-t is de azt kevesebben melyik a jobb? A west az valami okádék szr cigi a winston is az még talán roszabb. A hungária nem olyan rossz de nekem nem elég .A panonia az nagyon rossz p20 meg talán meg rosszabb! Meg a mátrix szintén nem ! LD-t max régebben szivhattam de már nem tudom milyen volt . Egyszer szivtam golden gatet az jo volt de gondolom már nem kapni! Illetve mentolosból is melyik a jo olcson ami nem multi?

2018. okt. 24. 13:36
 1/2 A kérdező kommentje:
illetve a philip morris is egy szar
2018. okt. 24. 14:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Én citromsárga LD szivok lejobb 100’s-t szoktam venni ! Legjobb aromája van legjobb, dohány is a best ize bármielyik márkánál vagy bármelyik ld-től jobb. Pirosat még nem szivtam az nekem nagyon erős lenne még a kék is azt már szivtam. És jó az is meg szivtam már kék illetve mentolos rgd-t, ment ld-t is! Az ld túl erősen mentolos de az rgd jó cigi. De már nem kapni. Illetve még jó cigi a szürke benson is. Bár a sárga ld mérfőrdekkel jobb mindentől! Dohányból is az szeretem golden gate hüvelybe tőltve! Ndm tudom , hogy a piros ld milyen de ha a sárga ld-t nem nézzük szerintem a sophie-nek vannak a legjobb cigieji illetve a mentolos fekete dobozos cheesterfild a legjobb mentolos cigi!
2018. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!