Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigi a “legkevésbé káros”?

Melyik cigi a “legkevésbé káros”?

Figyelt kérdés
Melyik cigi milyen erősségbe a legkevésbé kártékonnyabb? Ok tudom minden cigi az, de pl valaki fehér szofit szívot és attól lett tűdőtágulása ! De sokan azt mondják minnél gyengébb annál kevésbé kártékonnyabb . Sokan meg , hogy 0,3-4-től 0.7-8-ig vannak a legkevésbé károsak valaki meg a 0,8-tol - 1.0-ig mondja ezt! Mármint az erős legerősebbekre. Nem értem én nem vagyok még olyan nagy dohányos de már függő vagyok. De pár napig ha ugy van ki tudom birni cigi nélkűl! És le szokni nem tudok max majd tervezem csökkenteni az adagot, és talán egyszer majd, de nem mostanába. Szóval a kérdés az ha mégis sokáig nyomnám melyik cigitöl lesz a legkésőbb bajom?

2018. nov. 2. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg bordo multit szivok!
2018. nov. 2. 15:37
 2/7 A kérdező kommentje:
illetve mentolos davidoffot!
2018. nov. 2. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos mindegyik káros.
2018. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
illetve 17/F
2018. nov. 2. 18:40
 5/7 anonim válasza:
100%
az e-cigitől :) az is káros de nincs benne kátrány ami lerakódjon a szervezetedben és kárt okozzon.Az e-dohányosok szervezetében sokkal alacsonyabb volt sok karcinogén (rákkeltő) anyag szintje, illetve más, bizonyítottan egészségkárosító vegyület koncentrációja, mint azokéban, akik továbbra is dohányt égető cigarettát szívtak. De ez a jótékony hatás csak akkor volt tapasztalható, ha az e-dohányosok tényleg teljesen letették a cigarettát.Mivel maga a rendes cigi egy lassú dfe biztos halálhoz vezető út, így teljes mértékben ezekben az emberekben nem tudatosul az hogy kínok között fognak meghalni így vagy úgy..mivel ha elszívsz egy szál cigit, nem azt érzed hogy haldokolsz, és hogy ez a halálhoz vezet, hanem azt hogy nem érzel semmit, kielégítetted a nikotinhiányodat és jól el vagy, csak hát az idő elteltével, köhögni kezdesz esetleg fájni is fog majd a tüdőd, vért köhögsz fel, vagy kinél hogy jelentkezik..nem valami kecsegtető élet lehet... szóval ha cigizel is és ahogy olvastam nem vagy benne teljes mértékben, próbálj átszokni már most az e cigire, 99%-al kevesebb rákkeltő hatása van mint az analógnak, és még illatos is :) nem leszel büdös cigiszagú, akinek a tüdejéből árad fel az ázott füstös tüdőszag. :)
2018. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tervezek de nem tudom el dugni addig is melyik az volt a kérdésem melyik a legkevésbé káros normal cigi!
2018. nov. 3. 13:21
 7/7 Gyula__ ***** válasza:
48%
Nincs lényeges különbség, egyformán káros mindegyik.
2018. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!