Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Te hol engednéd meg a dohányzá...

Te hol engednéd meg a dohányzást, ahol nem szabad?

Figyelt kérdés
Régen sokkal több helyen lehetett dohányozni. Szerinted hol lehetne megengedni, ahol nincs értelme a tiltásnak.

2018. nov. 12. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Dohányosként mondom, hogy pont jó ahogy van. Nem szeretnék beülni pl egy bárba úgy, hogy magam körül vágni lehet a füstöt. Itthon sem dohányzom lakásban. Az 5 méteres tilalom teljesen jó.
2018. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem még a mostani is kevés néha. Hiába mennek el pár méterre dohányozni, ha szél pont felém fújja a füstöt.
2018. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már nem dohányzom jó pár éve, de nem zavar. Azok a régi kerthelyiségek(kockás abrosz, harmonika szó, csapolt sör, cigi), kicsit hiányoznak.
2018. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Örülök hogy bevan tiltva a szórakozó helységekben is.. legalább nem égetik ki a fejem..
2018. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kocsmákban simán lehetne. Oda elvileg kiskorú se mehet..de én pl a pedagógusoknak munkaidőben be is tiltanám. ( én gyárba dolgozom..nekem se lehet. Hát aki kicsi gyerekekkel foglalkozik... )ok h 5 méterrel s bejárattól-de ha bemegy,érezni lehet!
2018. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Régen legalább nem foglalkoztak ilyen felesleges dolgokkal.
2018. nov. 12. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ahogy most van. Sőt szigorítani kellene.
2018. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vasútállomáson. Na az egy hülyeség.
2018. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sehol. Sőt, tovább szigorítanám.
2019. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!