Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigi a jobb Piros Pall...

Melyik cigi a jobb Piros Pall Mall vagy Piros Sophiane?

Figyelt kérdés

Régi kedvencem a piros goldi-t már tudtommal nem lehet kapni! Ezért teszem fel a kérdést melyiket éri meg venni ezek közül ! Tudom ki kéne próbálnom most az eggyiket . De a pénztárcám szorit jelenleg :D. Ezért kérdem meg , hogy melyik a jobb, mert meg bántam azt is, hogy piros rothmans-t vettem a minap meg a bordó davidoffot is meg bántam pedig az arany&fekete david azok jok de nekem

gyengék. Elvileg ezek a cigik hasonlitanak a régi kedvencemre izre.

19/F



2018. nov. 21. 17:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Illetve Kék Gaolosiest meg kék viceroy-t már nem kapni mert azok is jok voltam vagy jo beloluk piros is?!
2018. nov. 21. 17:49
 2/19 anonim ***** válasza:
A szoffi nem a legjobb ,szerintem eggyik se belőle. De a Piros Pall Mall nekem a kedvencem meg a Piros Lucky Strike!
2018. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Illetve Gauloises-t már nem

kapni viceroy-t se! Illetve Goldi alatt goldfield vagy golden gate-t értettél? Ha az utobbit akkor azzal nem rég kináltak meg bár puha dobozos volt és kék?!

2018. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezek mellett még ajánlom meg kostolni a piros marib-t meg a fekete bensont!
2018. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat. Várok még kommenteket azért de majd később ha lesz lové ki probálom a többit is kivétel alola a marbi ha azt akartál irni egyátalan marbi-bol esetleg a core touch-ot probalnam

ki!

2018. nov. 21. 18:17
 6/19 anonim ***** válasza:

A piros Goldeg Gate helyett van a piros West.A piros Viceroy valóban megszűnt pár éve,helyette lett a piros Rothmans.

Kék Gauloisest lehet kapni(kék,piros,sárga),az nem szűnt meg.

Piros Pall Mall nincs Mo-on,talán nem is volt sosem.

2018. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De van Piros Pall Mall eggyik barátom vett is eggyik dohányboltban. De gondolom te nem szivtál még. Így nem tudsz véleményt mondani. Viszont a Piros szoffiról tudsz valamit írni?
2018. nov. 21. 20:02
 8/19 A kérdező kommentje:
Illetve a rothmans és a rothmans of londons között mi a különbség?
2018. nov. 21. 20:04
 9/19 A kérdező kommentje:
Illetve Gauloises-nek milyenek az értékei N Co Kátrány?
2018. nov. 21. 20:15
 10/19 anonim ***** válasza:

Piros Pall mall nincsen,dohányboltban dolgozom 5 éve.A kék a legerősebb.Nem tudom,hogy mit vehetett a barátod,de biztos,hogy nem azt.


Nincs különbség köztük,azt hiszem,hogy a dohányra az van írva,hogy "London",a cigire meg talán csak Rothmans.

2018. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!